Hercai 3 Ocak Cuma Yeni bölüm Var mı?

Avatarayınlanan s
193 0
Cuma akşamlarının sevilen dizisi Hercai 3 ocak Cuma akşamı yeni bölümü yayınlanmayacak. Dizilerin yeni yıl olması sebebi ile yeni bölümleri bir veya iki haftalık süre ile gösterilmediği için üzülerek söylüyoruz bu hafta Hercai dizisi yeni bölüm olmayacak. Bir aşk hikayesinin intikam sonucu ortaya çıkmasının konu edildiği dizide Miran ve Reyhan’ın aşk hikayeleri ekranlara geliyor. Dizilerin yeni yıl sebebi ile reklam anlaşmaları güncelliğinden dolayı bir çok dizi gibi Hercai Dizisi de 3 ocak Cuma akşamı olmayacak. 

Hercai 3 Ocak Cuma Yeni bölüm Var mı?

Cuma akşamları reyting yarışını zirvede götüren Hercai Dizisinde son bölümde izleyenler heyecanlı olarak yeni bölümü beklemeye başlamışlardı. Ancak dizilere verilen aralarda izleyenler oldukça mutsuz oluyor ve Hercai dizisinin neden yayınlanmadığını internetten arıyor. Sadece Hercai Dizisine Mahsus bir uygulama olmayan bu konu diğer kanallar ve diziler içinde geçerli. 
Bu hafta Hercai Dizisi yerine Atv ekranlarında Şansımı Seveyim isimli sinema filmi ile Karayip Korsanları isimli sinema filmlerini izleyecekler. Hercai dizisi Yeni bölümü ya 10 Ocak Cuma günü yada bir sonraki hafta yeni bölümü ile ekranlara gelecek. 
, Hercai 3 Ocak Cuma Yeni bölüm Var mı?
Hercai 3 Ocak Cuma Yeni bölüm Var mı?
Hercai Dizisinde bu sezon izleyenlerden tam not alan dizilerden birisi oldu. Dizi ekranlara geldiği andan itibaren aynı anda sosyal medyanın kalbinin attığı Tiwitter isimli platformda da gündem olan diziler arasında yer almaktadır. hayranı bol olan dizinin yeni bölümleri oldukça merak edildiğinden dolayı Hercai Dizisinin 3 Ocak Cuma günü yeni bölümü olmayacağını bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.
Hercai Dizisi 3 Ocak Cuma Neden yayınlanmıyor konusunda hazırladığımız yazımızın burada sonuna geldik. Hercai Dizisi hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir