Hercai dizisi Harun Kimdir? Yareni İsteyen Damat Adayı

Avatarayınlanan s
1468 0
Hercai dizisi Harun karakterine  hayat veren oyuncunun gerçek adı Ahmet Kayakesen’dir. Ahmet Kayaesen 27 Eylül 1988 tarihinde İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Hercai Dizisinde 20 Aralık cuma akşamı yeni damat adayı diziye damga vurdu. Hercai dizisinde Reyhan ile bir türlü yıldızı barışmayan ve ona tüm kötülüğü yapan Yaren’i istemeye gelen Ahmet’i karşısında görünce oldukça şaşırdı. Hercai dizisinde Yaren’i isteyen Harun karakterinin gerçek adı  Ahmet Kayakesen dir. 
, Hercai dizisi Harun Kimdir? Yareni İsteyen Damat Adayı
Hercai dizisi Harun Kimdir? Yareni İsteyen Damat Adayı 

Hercai Harun ile Yaren evlenecek mi?

Yaren ile Harun aslında birbirlerine yakışan iki karakter oldu. Ancak dizide senaryo gereği evlenip evlenmeyecekleri şimdilik belirsiz. Yaren aslında Azize Aslanbey’den kendisine sahte bir damat bulmasını istemişti. Yeni Damat Harun’un Azize tarafından gönderildiğini sanan Yaren evlilik teklifini kabul ederek büyüklerim bilir der. Böyle olunca da Yaren’in dedesi onu yeni damat Hercai Harun’a verir. Yaren ise Azizeden gerçekleri öğrenince adeta çılgına döner.

Hercai dizisi Harun Kimdir? Yareni İsteyen Damat Adayı 

Hercai oyuncularından olan ve diziye Harun karakteri ile katılan Ahmet Kayakesen  Yaren’i isteyen damat adayı oldu.  
Hercai Dizisi Harun Karakterini Canlandıran Ahmet Kayaesen 27 Eylül 1988 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Küçük yaşlarda okuldaki tiyatro etkinliklerinde aktif görev alan Kayakesen, ilerleyen süreçte oyuncu olmaya karar vererek bu doğrultuda adımlar atmıştır. Orta halli bir eğitim hayatı geçirmiş ve bu anlamda yükseköğretim hayatına başlamamıştır.
Ahmet Kayakesen, 184 cm boyunda, 72 kilo ağırlığındadır. 32 yaşındaki oyuncunun göz rengi ela, burcu ise Oğlaktı

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir