Hizmetçiler Dizisi Aslı Kimdir? (Hazal Benli)

Avatarayınlanan s
635 0
Hizmetçiler Dizisi Aslı karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Hazal Benli’dir. Hazal Benli 10 haziran 1993 tarihinde istanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen Hizmetçiler Dizisinde rol alan Hazal Benli dizide Aslı rolünü canlandıracak. Meksika Yapımı Polva de Estrallas dizinden uyarlanacağı tahmin edilen dizinin çekimlerine 2020 yılında başlanması beklenmektedir. 
Kanal D televizyonlarının yeni dizisi olacak olan hizmetçiler dizisinde yeni ve ilk defa ekranlara gelecek bir çok oyuncu yer alacağını tahmin etmekteyiz. Dizinin baş rollerinde Aleyna Solaker, Ayşenil Şamlıoğlu ve  Yiğit Kirazcı gibi isimler yer alacak. Hizmetçiler dizisi Aslı karakterini canlandıracak olan Hazal Benli dizide rol alacak olan 5 tane hizmetçi kızdan birisi olacaktır. 
, Hizmetçiler Dizisi Aslı Kimdir? (Hazal Benli)
Hizmetçiler Dizisi Aslı Kimdir? (Hazal Benli) 

Hazal Benli Kimdir?

Dizide Aslı karakteri ile ekranlara gelecek olan Hazal Benli 10 Haziran 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu şimdilerde 27 yaşındadır. Deniz Yıldızı dizisinde ilk olarak rol alan oyuncu  İkizler Burcu dur. Canlandırdığı Zeyno karakteri ile  Bu Şehir Arkandan Gelecek isimli dizide rol almıştı. Opera Şan Bölümünü  Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. İrem karakteri ile Kara Yazı isimli dizide de rol alan Benli komiser Fadik karakteri ile  Kirgin Çiçekler de oynamıştır. 

Hizmetçiler Dizisi Aslı Kim?

Dizide zengin bir ailenin yanında Hizmetçi olarak çalışan Aslı ve çalıştıkları konaklarda meydana gelen cinayet olayı konu edilecektir. hizmetçiler Dizisi Aslı Kimdir? sorusuna yanıt aradığımız yazı dizimizin burada sonuna geldik. Hizmetçiler Aslı hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Dizide rol alan Hizmetçilerden bir diğeri olan Hizmetçiler Dizisi Aslı hakkında detaylar bağlantıda. 

İlgili Yazı

Chef’s Arena Tüm Yarışmacılar

Gönderen - Kasım 28, 2019 0
Kanal D ekranlarında yakında başlayacak olan yeni yarışma programı Chef’s Arena toplamda 8’i erkek ve  8’i kadın olmak üzere 16…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir