Hizmetçiler Dizisi Atiye Kim Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
196 0
Hizmetçiler Dizisi Atiye Kim
Hizmetçiler Dizisi Atiye rolünü oynayan oyuncunun gerçek adı Algı Eke 16.10.1985 doğumludur. Algı Eke Hizmetçiler dizisinde Atiye karakteri ile ekranlara geliyor. Kısa bir zaman sonra ekranlarda yerini, alacak olan yeni dizi Hizmetçiler oldukça geniş bir kadroya sahip. Bu oyuncular arasında yer alan Algı Eke ve canlandırdığı Atiye karakteri hakkında detaylara yemin.org farkıyla yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.  

Algı Ege Kimdir? Hizmetçiler Dizisi Atiye 


Hizmetçiler Atiye rolünü canladıran Algı Ege Artvinli olup  16 Eylül 1985 tarihinde bir sonbahar günü İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu lise eğitimini Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 
, Hizmetçiler Dizisi Atiye Kim Gerçek Adı Kariyeri
Hizmetçiler Dizisi Atiye Kim Gerçek Adı Kariyeri
Lise sonrasında lisans eğitimi amacı ile Berlin’e giderek dramaturji bölümünde okumuştur. Gürcü asıllı olan olan oyuncu 2007 yılında konuk oyuncu olarak Kavak Yelleri isimli  dizi ile sektöre giriş yapmıştır. Bir yıl sonra ise Baba Ocağı isimli dizide rol almıştır. 

Hayriye karakteri ile Dürüyenin Güğümleri isimli dizide rol alan oyuncu  2011 yılında Keşanlı ali destanı isimli dizide Fehime karakterini canlandırmıştır. Annem Uyurken, Galip Derviş , Ayrılsak da Beraberiz, Hayat Sevince Güzel dizilerinin yanı sıra İsimsizler dizisinde Elif Toprak karakterini canlandırmıştır. 
Algı Eke diziler haricinde Pinhani grubunun Yitirmeden adlı şarkının klibinde de oynamıştır.  Kıymet karakteri ile “Kedi Özledi” filminde rol almıştır. Şimdilerde ise Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hizmetçiler Dizisi Atiye rolü ile izleyenler ile buluşacak.
, Hizmetçiler Dizisi Atiye Kim Gerçek Adı Kariyeri
Hizmetçiler Dizisi Atiye


2009 Mazi Yarası
2013 Kedi Özledi
2015 Guruldayan Kalpler
2015 Yok Artık!
2016 Kaygı Hasret
2016 Kaçma Birader

Televizyon dizileri

2007 Kavak Yerleri
2008 Baba Ocağı
2010 Dürüye’nin Güğümleri
2011 Keşanlı Ali Destanı
2012 Annem Uyurken
2013-2014 Galip Derviş
2015 Ayrılsak da Beraberiz
2016 Hayat Sevince Güzel
2017 İsimsizler
Hizmetçiler Dizisi Atiye rolü ile ekranlara gelen Algı eke ve canlandırdığı karakter hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Hizmetçiler Gülseren kimdir? diye merak ediyorsanız bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazı

Tutunamayanlar Dizisi İrem Gerçek Adı

Gönderen - Ocak 1, 2020 0
Tutunamayanlar Dizisi İrem rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı  Ece Çeşmioğlu hanımdır. Ece Çeşmioğlu İstanbul ilinde 26 Kasım 1990 tarihinde dünyaya…
, Esra Sönmezer’in babası vefat etti!

Esra Sönmezer’in babası vefat etti!

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Ünlü oyuncu Esra Sönmezer, 83 yaşında hayatını kaybeden babası Enver Sönmezer’i son yolculuğuna Eyüp Sultan Mezarlığı’nda uğurladı… Aile kabristanına defnedilen…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir