Hizmetçiler Dizisi Belkıs Kim Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
238 0
Hizmetçiler Belkıs Kimdir?
Hizmetçiler Dizisi Belkıs rolünü canlandıran Servet Pandur İzmir ilinde 27 Mart 1970 tarihinde dünyaya gelmiştir. Servet Pandur Hizmetçiler dizisi Belkıs karakteri ile dizide rol almaktadır. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında detaylara yemin.org sitemizde yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 

Hizmetçiler Dizisi Belkıs Kim Gerçek Adı Kariyeri 

Hizmetçiler Belkıs karakterini canlandıran Servet Pandur 1970 yılında ege bölgemizin en büyük şehri olan İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu  Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünü bitirmiştir. Çarli dizisi ile  1999 yılında dizi sektörüne giriş yapmıştır. 
Dizi deneyimlerinden önce Ankara Devlet Tiyatrosunda bir çok oyunda oynamıştır. İlk kısa filmi Ben Bir İnsan isimli proje olmuştur. 2006 yılında Kod Adı dizisinde rol almıştır. 2008 yılına gelindiğinde ise Servet Pandur Bir Varmış Bir Yokmuş dizisinde rol aldı. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde rol aldığı karakter ile oldukça tanındı. 
, Hizmetçiler Dizisi Belkıs Kim Gerçek Adı Kariyeri
Hizmetçiler Dizisi Belkıs Kim 
Şimdilerde Hizmetçiler Belkıs rolünü canlandıran Servet Pandur 2010 yılında Baykal Saran ve aynı yıl 1.Sadri alışık Anadolu Tiyatro ödülünü almıştır. 2020 yılında beyaz perdede yayımlanan Ben Bir insan filminin yanı sıra Kelebeğin rüyası filmlerinde oynamıştır. 2016 yılında Çok Uzak Fazla Yakın isimli sinema filminden 3 yıl sonra Ağır romantik isimli filmde oynamıştır. 
, Hizmetçiler Dizisi Belkıs Kim Gerçek Adı Kariyeri
Hizmetçiler Dizisi Belkıs 

Armağan benim kıymetlim. Üvey oğlum olması bunu değiştiremez! Onun için her şeyin en iyisini istiyorum. Her anne evladı için bunu ister. Haksız mıyım? Çiçek’i ondan uzaklaştırmak istememin sebebi de bu zaten. Gençler, tecrübesizler. Her şeyi hayallerindeki gibi çok güzel olacak sanırlar. Ama gerçek öyle değil” 

Servet Pandur Kimdir?

Servet Pandur ilk olarak 1999 yılında Nalan karakteri ile Çarli isimli dizi ile başladığı dizi macerasına Hisarbuselik dizisi ile devam etmiştir. Kod adı ve kod adı Kaos filmlerinde Sibel rolünü canlandıran Pandur  Yeni evli ve Bir Varmış Bir Yokmuş isimli dizilerde oynamıştır. unutma Beni isimli dizide 8 yıl rol alan ve Nazan karakterini canlandıran Servet Pandur daha sonra ise 2 sezon Fatmagül’ün Suçu Ne isimli dizide Leman rolü ile oynamıştır.
Seneler 2011 yılını gösterdiğinde oyuncu Esma karakteri ile Hayata Beş Kala dizisinde bir yıl sonra ise Babalar ve Evlatlar isimli dizide ekranlara gelmiştir. Canlandırdığı Müzeyyen rolü ile 2013 yılında Aşk isimli dizi sonrasında Yılanların öcü dizisinde Remziye karakterini canlandırdı.
2016 yılının sevilen dizileri arasında olan kalbim Yangın Yeri isimli dizi sonrasında 2017 yılında Azime karakteri ile Kanatsız Kuşlar dizisinde oynadı. İçimdeki Fırtına dizisinde Nermin Bir Aile Hikayesi dizisinde Behiye isimli dizilerde oynadı. Halen ekranlarda olan ve Cuma akşamlarına renk katmaya devam eden Hercai Dizisinde de oynayan Servet Pandur Kanal D ekranlarında yayınlanan Hizmetçiler Dizisinde Belkıs Sipahioğlu rolü ile ekranlara gelecek.
Hizmetçiler Dizisi Belkıs karakterini canlandıran Servet Pandur kariyeri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında yorumlarınızı alt tarafta bulunan panelden yapabilirsiniz. Hizmetçiler Atiye Kimdir? Konusunu merak edenler bağlantıyı ziyaret edebilirler. 

İlgili Yazı

Ramo Dizisi Cihangir Kimdir?

Gönderen - Ocak 23, 2020 0
Ramo dizisinde herkesin patronu olan Cihangir karakterini hangi oyuncunun canlandıracağı izleyenler tarafından oldukça merak edilmiştir. Sevilerek izlenen Ramo dizisinde Adana’da…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir