Hizmetçiler Dizisi Demet Kim Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
531 0
Hizmetçiler Dizisi Demet Kimdir? 
Hizmetçiler Dizisi Demet karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gamze Karaduman 1987 tarihinde Giresun ilinde dünyaya gelmiştir. Gamze Karaduman Hizmetçiler Demet Atahanlı rolünü canlandırıyor. Oyuncu ve canlandıracağı Demet karakteri hakkında detaylar yemin.org sitemizde beğeninize sunulmuştur. 

Hizmetçiler Dizisi Demet Kim Gerçek Adı Kariyeri 

Hizmetçiler Demet’in ailesi ondan oldukça farklıdır. Annei tam bir kontrol hastası olan Demet’in abisi ise oldukça sorumsuz bir kişiliktir. Hizmetçiler dizisinde rol alan oyuncular hakkında tanıtımlarımız tüm hızı ile devam ediyor.   
, Hizmetçiler Dizisi Demet Kim Gerçek Adı Kariyeri
Hizmetçiler Dizisi Demet Kimdir
Hizmetçiler dizisi Demet rolü ile ekranlara gelen Gamze Karaduman 16 Temmuz 1987 tarihinde Giresun ili Bulancak ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise Eğitimleri sonrasında Lisans eğitimi için Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü kazanan oyuncu bu okuldan mezun olmuştur. Gamze Karaduman, 1.64 metre boyunda, 55 kilo ağırlığındadır. Yengeç burcu olan oyuncu bir çok dizide rol almıştır. 
Gamze Karaduman 2004 yılında Avrupa Yakası isimli komedi dizisi ile ekranlara  merhaba demiştir. 2007 yılında ekranlara gelen Bıçak Sırtı isimli dizide Hizmetçi rolünü canlandıran oyuncu 2 yıl sonra tarihler 2009 yılını gösterdiğinde Güldünya isimli dizide oynamıştır. 2002 yılında Merhaba Hayat dizisinde rol alan oyuncu 2013 ve 2015 yılları arasında Arife karakteri ile Aramızda Kalsın dizisinde oynamıştır. 
2016 yılında canlandırdığı asuman rolü ile Yıldızlar Şahidim isimli dizide rol alan oyuncu 2017 yılında ise Yalaza isimli dizide Asu karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde Hizmetçiler Dizisi Demet rolünü canlandırıyor. 
Hizmetçiler Dizisi Demet karakterini canlandıran Gamze Karaduman hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Oyuncu hakkında yorumlarınızı yorum bölümünden yaparak etkileşimde bulunabilirsiniz. Hizmetçiler Dizisi Hacer rolü hakkında merak ettiklerinize bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetçiler Demet giydiği kıyafetler ve taktığı aksesuarlar da dizi hayranları tarafından merak edilen bir başka konu oldu. Hizmetçiler dizisi çok lüks bir site içinde geçtiğinden dolayı dizi oyuncularının giydiği kıyafetler oldukça merak ediliyor. Demet rolünü canlandıran Gamze Karaduman’ın giydiği kıyafetler hakkında yorum alanından fiyat marka ve model bilgilerinizi sorabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Zümrüdüanka Abbasın Kızı Suhandan Kimdir?

Gönderen - Şubat 15, 2020 0
Zümrüdüanka Abbasın Kızı Suhandan Kimdir?  Zümrüdüanka Abbasın Kızı Suhandan rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Pelin Abay 1993 yılında dünyaya gelmiştir.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir