Hizmetçiler Dizisi Ela Kim Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
365 0
Hizmetçiler Ela Kimdir?
Hizmetçiler Dizisi Ela karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Deniz Baysal Yurtçu 5 Nisan 1991 tarihinde İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Deniz Baysal Hizmetçiler Dizisi Ela Sönmez rolünü canlandırıyor. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında detaylar yemin.org farkıyla yazının devamında…
Hizmetçiler dizisinde sıradan bir yaşantısı olan ela Sönmez çalışmak amacı ile zengin bir ailenin yanında hizmetçi olarak çalışmaya başlaması ile hayatı değişir. geçmiş yaşantısında hizmetçi olması aklının ucundan bile geçmeyen ela dizinin kadrosunda yer alan hizmetçilerden birisidir.

Hizmetçiler dizisi Kanal D ekranlarında kısa bir süre sonra izleyenler ile buluşacak. Dizide oyuncular kadar dizi kıyafetleri ve oyuncuların giydiği kıyafetler de ilgi odağı olacak. Hizmetçiler Dizisi Ela’nın giydiği dizi kıyafetleri ve fiyatlar hakkında sitemizden bilgiler edinebilirsiniz. 

, Hizmetçiler Dizisi Ela Kim Gerçek Adı Kariyeri
Hizmetçiler Dizisi Ela Kimdir

Hizmetçiler Dizisi Ela Kim Gerçek Adı Kariyeri 

Hizmetçiler Ela Sönmez rolü ile ekranlara gelen Deniz Baysal İzmir ilinde 5 Nisan 1991 tarihinde evin küçük çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Daha küçük yaşlardan itibaren İzmir ilinde Karşıyaka Belediyesi tiyatrosunda oyunculuk eğitimleri almıştır. Celal Bayar Üniversitesinde Manisa ilinde dış ticaret eğitimleri almıştır. 
Deniz Baysal uzun yıllar tiyatro sahnelerinde oyunculuk yapmıştır. Tiyatro dışında basket sporu ile ilgilenen oyuncu reklam filmleri ile ekran karşısına çıktı. derin sular isimli dizide canlandırdığı karakter ile sektöre adım attı. 2012 yılında Babalar ve evlatlar isimli sinema filminde rol alan oyuncu  “Aşk Ekmek ve Hayaller” dizisinde Karaca rolünü canlandırmıştır. Deniz Baysal 2014 yılında “Kaçak Gelinler” isimli dizide oynamıştır. 

Deniz Baysal Filmleri ve Dizileri :
2014 – Kaçak Gelinler (Kainat)
2014 – Aşk Ekmek ve Hayaller
2012 – Babalar Ve Evlatlar
2014 – Aşk Ekmek ve Hayaller
2012 – 2013 – Kayıp şehir
2011 – Derin Sular

Deniz Baysal’ın eşli Kolpa Grubunun solistliğini yapan Barış Yurtçudur. Oyuncunun boyu 1,67 cm iken kilosu 56 kg dır. 
, Hizmetçiler Dizisi Ela Kim Gerçek Adı Kariyeri
Hizmetçiler Dizisi Ela 
Hizmetçiler Dizisi Ela Kim Gerçek Adı Kariyeri gibi soruların yanıtlarını aradığımız yazımızın burada sonuna geldik. Hizmetçiler Dizisi Belkıs karakteri hakkında bilgiler almak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Hizmetçiler ela sönmez hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi bekliyoruz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir