Hizmetçiler Dizisi Gülseren Kimdir? (Nilay Erdönmezler)

Avatarayınlanan s
557 0
Hizmetçiler Dizisi Gülseren rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Nilay Erdönmezler hanımdır. Nilay Erdönmezler 1986 İstanbul doğumludur.  Tiyatro Bölümünü Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde tamamlamıştır. kanal D ekranlarında 2020 yılında izleyenlerin karşısına çıkması beklenen hizmetçiler Dizisinde Nilay Erdönmezler Nilay karakterine hayat verecektir. 

Hizmetçiler Dizisi Gülseren Kimdir? 

, Hizmetçiler Dizisi Gülseren Kimdir? (Nilay Erdönmezler)
Hizmetçiler Dizisi Gülseren Kimdir? (Nilay Erdönmezler)
Hizmetçiler dizisi Fabrika Yapım imzalı dizilerden birisidir. ömer Arslanel tarafından yapımcılığı üztlenilen Hizmetçiler dizisi bir uyarlama dizisidir. hizmetçiler Dizisi Gülseren karakteri dizide yer alacak olan hizmetçilerden birisi olacaktır. Gülseren karakterini canlandıran Nilay Erdönmezler Kardeş çocukları dizisinde canlandırdığı hizmetçi Cansel karakteri gibi bu dizide de hizmetçi rolü ile ekranlara gelecektir. Bir önceki yazımızda sizlere Hizmetçi Aslı karakteri ile ilgili bilgiler vermiştir. 

Nilay Erdönmez Kimdir?

Kardeş çocukları dizisinde canlandırdığı Cansel karakteri ile ekranlara son olarak gelen Nilay  Nilay Erdönmez 12 Mayıs 1986 doğumludur. İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu şimdilerde 34 yaşındadır.  Asiye karakteri ile İstanbul’lu Gelin dizisinde adını duyuran oyuncu daha sonra ise İpek karakteri ile Tehlikeli Karım Dizisinde rol almıştır. 1.69 metre boyunda ve  51 kilogram ağırlığında olan oyuncu Boğa burcudur.
Kanal d ekranlarının yeni dizisi Hizmetçiler dizisinde yer alan hizmetçilerden Gülseren karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkacak olan Nilay ERDÖNMEZ hanıma yeni dizisinde başarılar diliyoruz. Hizmetçiler dizisi Gülseren hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Yemin.org sitesi olarak sizlere magazin ve dizi oyuncuları ile ilgili tanıtımlarımıza devam ediyoruz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir