Hizmetçiler Dizisi Hacer Kim Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
528 0
Hizmetçiler Hacer Kimdir?
Hizmetçiler Dizisi Hacer rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Selen Domaç dizideki hizmetçi kızlardan birisidir. Selen Domaç Hizmetçiler dizisi Hacer Tuna karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkacaktır. Hizmetçilik işini annesinden devralan Hacer önce küçük besleme sonrada evin hizmetçisi olmuştur. Himzetçiler dizisi Çiçek Tuna ile aynı soy isime sahiptir. Hizmetçiler Hacer hakkında detaylara yemin.org farkıyla yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

“Belkıs Sipahioğlu’ların evine gelene kadar çocuktum aslında. Asıl hizmetçileri annemdi. Sonra annem bir bez tutturdu elime, tozları aldım. Sonra bir kova verdiler yerleri sildim. O kapıdan çocukluğumu dışarıda bırakarak girdim. Önce beslemeleri sonra hizmetçileri oldum” 

Hizmetçiler Dizisi Hacer Kim Gerçek Adı Kariyeri 

Hizmetçiler dizisi Hacer karakterine hayat veren Selen Domaç İstanbul ilinde 18 Kasım 1981 tarihinde dünyaya gelmiştir. Normal olarak eğitimlerini tamamlayan oyuncu lise sonrasında ise Lisans eğitimini Tiyatro üzerine okumuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. 
, Hizmetçiler Dizisi Hacer Kim Gerçek Adı Kariyeri
Hizmetçiler Hacer Kim
Aynı okulda Lisans sonrasında yüksek lisansını da tamamlamıştır. Bir süre aynı okulda akademik kariyerine devam eden oyuncu devlet tiyatroları da olmak üzere çeşitli tiyatrolarda rol almıştır. 2006 yılında etkili konuşma iletişim ve sunum teknikleri ile ilgili eğitimler vermiştir. 
Selen Domaç hanım  2012 yılında Acayip Hikayeler isimli dizide rol almıştır. 3 Yıl sonra 2015 yılında Serçe Sarayı dizisinde rol almıştır. 2016 yılında ekranlara gelen Yeter isimli dizide oynamıştır. 
Hizmetçiler dizisi Hacer karakterini canlandıran Selen Domaç hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Hizmetçiler dizisi Çiçek hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

, Hizmetçiler Dizisi Hacer Kim Gerçek Adı Kariyeri
Hizmetçiler Dizisi Hacer Kim Gerçek Adı Kariyeri 
Kanal D ekranlarında kısa bir süre sonra ekranlara gelecek olan Hizmetçiler dizisinde rol alan oyuncular hakkında tanıtımlarımıza devam ediyoruz. Uyarlama dizisi olarak ekranlara gelecek dizi şimdiden izleyenler tarafından oldukça merak edilmektedir.

Dizide Ela, Hacer, Atiye ve Çiçek isimli hizmetçiler sorumlu oldukları evlerin temizliği ile ilgilendikleri kadar onların patronlarının sakladığı “kirli” çamaşırları da temizlemek zorundadırlar.  

İlgili Yazı

, Mehtap Ar’dan üzücü haber!

Mehtap Ar’dan üzücü haber!

Gönderen - Mart 3, 2021 0
Yemin.org / Detay –  İki buçuk yıldır akciğer kanseri tedavisi gören oyuncu Mehtap Ar’dan üzücü haber geldi. 63 yaşındaki Ar’ın yeniden…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir