Hizmetçiler Dizisi Neslihan Kim Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
476 0
Hizmetçiler Dizisi Neslihan Kimdir?
Hizmetçiler Dizisi Neslihan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Neslihan Arslan hanımdır. Neslihan Arslan Hizmetçiler dizisinde Neslihan rolü ile ekranlara geliyor. Neslihan Arslan 25 Nisan 1989 tarihinde dünyaya gelmiştir. Hayat Bilgisi isimli dizi ile kariyerine adım atan oyuncu hakkında detaylar yemin.org sitemizde yerini almıştır. 

Hizmetçiler Dizisi Neslihan Kim Gerçek Adı Kariyeri 

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hizmetçiler dizisi oldukça merak edilmektedir. Dizide bir çok oyuncu yer alırken dizinin ana konusu ve isminden de anlaşılacağı üzerine lüks bir sitede çalışan 4 hizmetçi ve onların yaşadıkları konu edilecektir. 
Hizmetçiler Neslihan karakterini canlandıran oyuncu İstanbullu Gelin isimli dizide Dilara rolü ile ekranlara gelmişti. Başarılı oyuncu  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü bitirmiştir. Bir çok tiyatro oyununda yer almıştır. Boğa burcu olan oyuncu Neslihan Arslan’ın rol aldığı dizi ve projeler ise şunlardır. 

Neslihan Arslan 2003 yılında sevilen dizi Hayat Bilgisinde rol aldıktan sonra 2006 yılında Sınav isimli sinema filminden oynamıştır. 2009 yılında Mukadderat isimli projede rol alan oyuncu Piraye karakteri ile aynı yıl Merhaba Kainat isimli dizide oynamıştır. 
, Hizmetçiler Dizisi Neslihan Kim Gerçek Adı Kariyeri
Hizmetçiler Dizisi Neslihan Kim 
Newyork’ta Beş Minare isimli sinema filminin seslendirmesini yapan oyuncu 2010 yılında Familya ve 2017 yılında da İstanbul’lu Gelin dizisinde oynamıştır. Şimdilerde Hizmetçiler Dizisi Neslihan rolü ile ekranlara gelen oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyoruz. 

Hizmetçiler Dizisi Neslihan hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Hizmetçiler Dizisi Demet hakkında merak edilenler bu bağlantıda…

Hizmetçiler Neslihan dizide nasıl bir karakteri canlandıracağı konusunda şimdilik pek fazla bir bilgi bulunmuyor. Dizi bir  uyarlama dizisidir. Dizinin konu edileceği lüks site ve bu sitede yaşayanlar ile Hizmetçiler Neslihan son bölümde giydiği dizi kıyafetleri ve taktığı aksesuarlar, küpeler ve kolyeler ile ilgili yorum bölümünden fiyat marka ve model bilgilerini sorabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir