, İpek Tuzcuoğlu dizilerde yok ama ekranda var!

İpek Tuzcuoğlu dizilerde yok ama ekranda var!

Avatarayınlanan s
144 0

Bir dönemin dizilerde aranılan isimlerinden olan İpek Tuzcuoğlu, şimdilerde televizyon programları yapmakta. En son 2017 yılında Aşk ve Mavi dizisinde rol alan oyuncu, uzun süredir dizilerde bulunmuyor. Ünlü oyuncunun yeni programı TRT 1 ekranında devam ediyor..

TRT ekranlarında “Ev Hayat Dolu” Kuşağı’nda yayın hayatına başlayan “Sağlıklı Mutfak” programı, hafta içi her gün saat 13.45’de evlerinize konuk olmaya devam ediyor. Sağlıklı Mutfak, ülkemizin dört bir yanında “evde kal” çağrısına uyan izleyiciler için her evin mutfağında mevcut olan besinlerle yapılabilecek, bağışıklık sistemini güçlendiren yemek tarifleri ve uzman konukların önerileriyle sağlıklı beslenme konusunda farkındalık yaratıyor.

Programın sunuculuğunu üstlenen ünlü isim ve ekranların sevilen yüzü İpek Tuzcuoğlu’na, Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) başkanı ünlü şef Zeki Açıköz eşlik ediyor. Sağlıklı Mutfak, “evde kal” sürecinde her gün TRT ekranlarından izleyicilerine verdiği sağlıklı, bağışıklık güçlendirici ve az kalorili yemek önerileriyle ekranlardaki yerini alıyor.

Programda konuklar “sosyal mesafe” kuralına bağlı kalarak, yayına internet aracılığıyla uzaktan bağlanıp uzman görüşlerini ve “evde kal” sürecinde besinlerin vücuda faydalarıyla ilgili önemli bilgileri izleyicilere aktarıyor.

“Sağlıklı Mutfak” Ev Hayat Dolu Kuşağı’nda her gün saat 13.45’de TRT 1’de.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Gerçek Adı

Gönderen - Aralık 30, 2019 0
Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Demet Özdemir’dir. Kocaeli ilinde 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Daha küçükken…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir