İrem Derici’den aşk itirafı!

Avatarayınlanan s
144 0

İrem Derici önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Oyuncu Emre Aslan’la aşk yaşadığı haberleri için daha önce “Bu konuda beraber konuşuruz” diyen şarkıcı, bu kez arkadaş olduklarını söyledi.

“Kendi kendinize yazıp çiziyorsunuz. Bir sosyal medya platformunda 1 aydır sohbet ediyorduk. Güldük oynadık, komiğimize gitti.”

Derici, aşk hayatıyla ilgili sorular üzerine bir de itirafta bulundu: “Ben gizli tuttum mu tutarım. Geçen sene 6 ay güzel bir ilişki yaşadım, ruhunuz duymadı.”

Geçtiğimiz günlerde hatırını soran muhabirlere “Domuz gibiyim” diyen İrem Derici, bu sözünün haber olmasına sitem etti: “Artık bilmiyor musunuz yahu, bu benim tavrım. Bu kadın 10 yıldır argo konuşuyor, küfür ediyor. Bu böyle yani.”

İlgili Yazı

Seksenler Dizisi Emin Kimdir Gerçek Adı

Gönderen - Mart 17, 2020 0
Seksenler Dizisi Emin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve kariyeri dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Yeni bölümleri ile hafta…

Yemekteyiz 20-24 Ocak Yarışmacıları

Gönderen - Ocak 20, 2020 0
Yemekteyiz 20-24 Ocak Yarışmacıları programın izleyenleri tarafından oldukça merak edilmektedir. Sevilerek izlenen yemek yarışmasında sunuculuğu Seda SAYAN yapıyor. Her hafta…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir