, Jet Sosyete final bölümü Star TV’de yayınlanacak!

Jet Sosyete final bölümü Star TV’de yayınlanacak!

Avatarayınlanan s
431 0

Gülse Birsel imzalı, BKM yapımı komedi dizisi ‘Jet Sosyete’, önceki haftalarda yayınlanan ve çok beğenilen ‘#Evdekal Özel Bölümü’nün devamı ile final yapıyor. Daha önce denenmemiş bir yöntemle çekimleri tamamlayan ve bir ilki gerçekleştiren ekip, #evdekal’dığımız bu günler için izleyiciye moral dolu sahneler çekti.

Gülse Birsel, dün gece evde son bölümü çektiklerini de sosyal medya hesabından paylaştı. Pek çok sürpriz ismin konuk olduğu final bölümü gelecek hafta ekrana gelecek!

‘Jet Sosyete’ ekibi; ’#Evdekal Özel Bölümü’ ile, çekimleri daha önce denenmemiş bir yöntemle gerçekleştirmiş ve dünya televizyonlarında bir ilke imza atmıştı. Bu özel çekimde; sahnelerini evlerinden görüntülü konuşma ile çeken oyuncular, sosyal izolasyonu bir çekim tekniğine dönüştürmüşlerdi.

Birbirinden eğlenceli görüntülü konuşmalar ve yeni konularla karantina günlerinde hepimizin yaşadıklarını anlatan ‘Jet Sosyete’, final bölümü ile yakında Star TV’de.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Eşkıya Dünyaya Köksal Gerçek Adı Nedir?

Gönderen - Şubat 2, 2020 0
Eşkıya Dünyaya Köksal Kimdir? Eşkıya Dünyaya dizisinde Köksal karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Edip SANER‘dir. Edho dizisinde Tufan’ın kayınçosu Köksal…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir