Kadın Dizisi Buket Kimdir?

Avatarayınlanan s
268 0
Kadın Dizisi Buket karakteri ile diziye dahil olan yeni oyuncu dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Salı akşamlarının sevilen dizisi Kadın tüm heyecanı ile devam ederken diziye yeni katılan isim Buket oldu. Kadın dizisi Buket dizide rol alan Raif’in eski sevgilisi rolü ile ekranlara geliyor. 

Kadın Dizisi Buket Kimdir? 

Diziye konuk oyuncu mu olarak gireceği yoksa dizide kalıcı oyuncular arasında mı yer alacağı şimdilik bilinmez iken kesin olan bir husus var ki Kadın dizisi Buket Raif’in eski sevgilisi. Raif Ceyda’yı kıskandırmak için böyle bir plan da yapmış olabilir.
, Kadın Dizisi Buket Kimdir?
Kadın Dizisi Buket Kimdir? 
Kadın Dizisine uzun bir zamandır yeni oyuncu dahil olmazken Buket karakterinin diziye dahil olması durumunda izleyenlerden olumlu tepki alacağını tahmin etmekteyiz. 

İlgili Yazı

Seksenler Dizisi Ayşegül Gerçek Adı

Gönderen - Kasım 26, 2019 0
Seksenler dizisinde Öğretmenin kızı Ayşegül karakterine canlandıran oyuncunun gerçek adı Yağmur AKÇİL’dir. Lise birinci sınıfa giden Ayşegül henüz daha 15…

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Gerçek Adı

Gönderen - Aralık 30, 2019 0
Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi karakterinin gerçek adı  İbrahim Çelikkol’dur 1982 Yılında Kocaeli ilinde dünyaya gelmiştir. Kanal 8 ekranlarında 25 Aralıkta…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir