, Kerem Bürsin’in bir insanı çözmek için kullandığı bir sorusu var!

Kerem Bürsin’in bir insanı çözmek için kullandığı bir sorusu var!

Avatarayınlanan s
142 0

Yemin.org / Detay – Kerem Bürsin, bir kaç bin yıl önceye gitmek istiyor! Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel ile birlikte başrolü paylaşan Kerem Bürsin, hangi zamanda yaşamak istediği ile ilgili soruyu yanıtladı.

Youtube’da katıldığı Senaryo Sohbetleri programında konuşan oyuncu, “Bu yüzyılda yaşamasaydı, hangi yüzyılda yaşamak isterdi?” şeklinde bir soruya yanıt verdi. Kerem Bürsin, geçmiş zamanda yaşamış olmayı çok arzu edermiş. Ünlü oyuncu bu soruya da büyük önem veriyor ve günlük yaşamında da kullanıyor.

Kerem Bürsin, bu soruyu kendisinin de arkadaşlarına sorduğunu, cevabının kişi hakkında çok fazla bilgi verdiğini belirtti.

Kerem Bürsin, “Neredeyse herkese sorduğum soru. Bence bir insan ile alakalı çok şey söylüyor. Ben, bir kaç bin sene önce yaşamayı tercih ederdim. Elimde bir kılıç olsun, kalkan olsun… Çok hoş olmayabilirdi ama insanlığın bu kadar gelişmiş olmasını istemezdim. Birkaç bin sene…” diye konuştu.

Sohbeti videodan izleyebilirsiniz.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Babil Dizisi Mert Kimdir? Gürberk Polat

Gönderen - Şubat 7, 2020 0
Babil Dizisi Mert Kimdir?  Babil dizisinde Mert karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Gürberk Polat’dır. Geleceğin Starı isimli yarışmada erkekler kategorisinde…

Chef’s Arena Tüm Yarışmacılar

Gönderen - Kasım 28, 2019 0
Kanal D ekranlarında yakında başlayacak olan yeni yarışma programı Chef’s Arena toplamda 8’i erkek ve  8’i kadın olmak üzere 16…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir