Kiralık ATM Yeri Olanlar ve ATM Yeri Arayanlar

Avatarayınlanan s
442 0
Bankacılık işlemlerinde belkide en çok işlem yaptığımız yerler arasında banka ATM leri gelmektedir. İnsan gücünden oldukça tasarruf sağlayan bankamatikler artık her yaşta kullanıcı tarafından talep görmektedir. Eskiden şehirlerin merkezlerinde olan Banka ATM lerine artık kenar mahallelerde de rastlamak mümkün. Hızlı para çekme, para gönderme işlemlerinin yanı sıra fatura ödeme gibi bir çok alanda hızlı işlem yapabiliyoruz. Böyle olunca da bankalar hem mesai saatleri sonrası kullanabilmek hemde iş gücünden tasarruf sağlamak amacı ile hemen her bölgeye ATM kurmaya devam ediyor. Kiralık ATM Yeri Olanlar ve ATM Yeri Arayanlar bu yazımızda sizlere bu konularda bilgiler vereceğiz.

Kiralık ATM Yeri Olanlar ve ATM Yeri Arayanlar

Bankalara ait olan ATM cihazları gelişen teknoloji ile birlikte artık görmeyen müşterilere bile hizmet verecek duruma geldi. Bankamatikten eskiden yaşlılar işlem yapmakta zorlanır iken şimdilerde Banka ATM leri önünde uzun yaşlı kuyruklarını görmek mümkün. Hal böyle olunca bankalar da talepleri karşılamak amacı ile güvenli bölgelerde bankalarına ait ATM cihazları kurmakta.

BAnka önleri haricinde  büyük alışveriş merkezlerinde bulabildiğimiz Banka ATM leri artık caddelerde , sokaklarda , apartmanların zemin katlarında ve meydanlarda bulunuyor.Bunun en büyük sebebi ise arz talep meselesi. Bankaların müşterileri kullandıkları hesaplara daha kolay ulaşmak için ATM sayısı fazla olan bankaları veya yakınlarındaki ATM olan bankaları tercih edebiliyorlar.

Kiralık ATM Yeri Arayanlar Var Mı?

Kiralık Atm yeri olan mülk sahipleri bu çevreye yakın yerlere ilanlar asarak bu yerleri kiraya verebilirler. Banka ATM si olarak kiralanacak olan yer ile ilgili konum ve diğer bilgileri bankalara ait mail adreslerine bildirebilirsiniz. Size ait olan yere yakın ATM varsa bu durum sizin lehinize olacaktır. Kendinize ait küçük işlerinizin küçük bir bölümü bile ATM olarak kiraya verilebilir. ATM cihazı kurulacak olan yerin aydınlık tenha olmayan bir alan olması gerekmektedir.

Bu ATM için banka kira elektrik güvenlik gibi bir çok seçeneği birlikte değerlendirip karar verecektir. Kiralık ATM yeri arayanların yorum bölümünden yazmaları halinde ilgilendikleri yere göre kiralanacak bir alan bulacaklarını düşünmekteyiz. Kiralık ATM yeri arayan bankalar genelde büyük bankalardır. Emekli maaşı ödemeleri gibi yoğun işlem yapan bankalar ATM ihtiyacı olan bankalardır. Ziraat Bankası ve Halk Bankası gibi bankaların ATM için kiralık yerlere olan ihtiyaçlarının fazla olacağını tahmin etmekteyiz. Örnek olarak Ziraat bankası ATM noktalarının nerelerde olduğuna göz atarak sizde fikir sahibi olabilirsiniz.

Banka ATM Kiraları Ne Kadar ?

Kendinize ait bir yerden banka atm cihazı için kiralık yer verdi iseniz geliri oldukça iyi olacaktır. Gelirinin yanında bir çok olumlu etken de göz ardı edilmemelidir. ATM olan yere çok fazla insan uğrayarak o bölgenin insan trafiğini yoğunlaştırmaktadır. Böylelikle size ait olan mülk civarının değeri fazla olacaktır. ATM kira gelirleri kurulan ATM nin bulunduğu alan ile ilgili değişiklik göstermektedir. Bunu şöyle bir örnekle açıklamak gerekir ise önünden günde 10 bin kişinin geçtiği bir cadde ile 1000 kişinin geçtiği cadde arasında fark olacaktır.

Banka Kiralık ATM yeri hakkında yorum bölümünden sizlerde etkileşimde bulunabilirsiniz. Günümüzde Baz istasyonlarına evlerinin yüksek kesimlerini kiraya verenlerin uyguladığı benzer bir yöntem olan binaların zemin katlarını ATM olarak kiraya vermek oldukça karlı bir iş olacaktır. Bankalar ile yaptığınız kira sözleşmeleri ile uzun yıllar kira geliri elde edebilirsiniz. Kira geliri elde ederken ödemelerde herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınız garantisi de size bir avantaj sağlayacaktır.

, Kiralık ATM Yeri Olanlar ve ATM Yeri Arayanlar
Kiralık ATM Yeri Olanlar ve ATM Yeri Arayanlar

Uygun Yerim Var ATM Olarak Kiralamak İstiyorum

Belkide banka ATM leri için yer kiralamak isteyenler için en önemli nokta bu olsa gerek. Sizinde uygun bir yeriniz var ve bankalara ATM alanı olarak kiraya verme gibi bir niyetiniz var ise bu yeri pazarlamak size kalmış bir durum. Bu yeri bankalara kendiniz kiraya vereceğiniz gibi emlakçılar aracılığı ile de kiraya verebilirsiniz. Emlakçılar aracılığı ile kiraya vermek belki daha kolay bir yöntem olacaktır sizin için.

ATM cihazları için kiralık uygun yerlerinizi yazımızın sonunda bulunan yorum bölümünden yazabilirsiniz. Kiralı iş yerleri ilanlarının yayınlandığı gazete ilanları veya sahibinden.com gibi web sitelerine ilan verebilirsiniz. Bankalara ATM Kiralamak konularında hazırladığımız yazımızın sonuna geldik. Banka ATM lerinden de kolay bir şekilde çekilen Nakit Avansın Faydaları ve Zararları konusunda yazdığımız makaleyi okumanızı tavsiye ederek sizlere veda ediyoruz.

Kiralık Yer Önerilerinizi Bankaların İnternet Sitelerinden de yapabilirsiniz. Örneğin İş Bankasına  Bankamatik / Atm veya banka şubesine kiraya vermek isteyenler aşağıda yer alan bilgiler ile bankaya mail atabilirler. Yada İş Bankasının ATM Yeri Kiralama formu üzerinden kiralık yerinize ait bilgileri doldurarak gönderebilirsiniz.

• Adresi, mümkünse haritadaki lokasyonu
• Kaç kat ve kaç m2 olduğu
• Cephe genişliği
• Talep edilen kira tutarı
• İskanı olup olmadığı
• Dükkan fotoğrafları

Yapı Kredi Bankası ATM yeri önerileri için bir form oluşturmuş. Bu formda sizden kiralamak istediğiniz yere ait konum bilgileriniz ile birlikte isminiz ve telefon numaranız istenmektedir.

İlgili Yazı

Bankamatik Kartımı Yuttu Acil Yardım

Gönderen - Şubat 23, 2020 0
Bankamatik Kartımı Yuttu Acil YardımBanka Kartları artık hayatımızın vazgeçilmez unsurları arasında yerini aldı. Birçok insan artık nakit para yerine cüzdanında…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir