2020 yılında Konut Geliştirme Kredisi Veren Bankalar

Avatarayınlanan s
574 0
2020 yılında Konut Geliştirme Kredisi veren bankalar ve bu bankaların faiz oranları evlerinde bakım yapmak isteyenler için oldukça cazip seçenekler ile geliyor. Evleri onarmak ve tamir etmek için artık bankalar kredi vermeye başladı. Konut geliştirme kredisi olarak adlandırılan bu kredi ile eskiyen evlerinizi tadilata sokabilir tamir edebilirsiniz. Bu Kredi ile beraber mantolama işlemleri mutfak tamiri banyo tamiri gibi pek çok tadilat için kredi alabilirsiniz.

2020 Yılı Konut Geliştirme Kredisi Veren Bankalar

Evimizin yıllardır bakımsız olduğunu ve bir tamire ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız. Evinizdeki mutfak dolaplarının ve banyoların eskidiğini düşünüyorsanız Konur geliştirme kredisi alarak evinizi tamir ettirebilirsiniz. Konut geliştirme kredisi sistemi sayesinde evinizi daha modern ve daha yeni bir hale sokabilir ve evinizi satacağını zaman şimdikinden daha yüksek bir fiyata satabilirsiniz. Yani kısaca konut geliştirme kredisi kapsamında alacağınız krediler ile evinizin değerini artırabilirsiniz. Geliştirme kredisini hangi bankalar veriyor konut geliştirme kredisi veren bankalar hangisidir ? bu yazımızda tamamını detayları ile açıklayacağız.

Türkiye Finans Konut Kredisi

Türkiye Finans Bankası’nın konut geliştirme kredisi kapsamında 20 Bin TL’ye kadar aylık 100’de 1,39 faiz oranı ile krediyi alabilir ve evinizi tamir ettirebilirsiniz. Türkiye Finans ülkemizde kurulmuş katılım bankacılığı alanında hizmet veren Ender bankalar birisidir.
Türkiye Finans konut geliştirme kredisi kapsamında başvuru yapmak için hemen bir Türkiye Finans şubesini ziyaret edebilirsiniz.Türkiye finans’tan konut geliştirme kredisi almak için şubeye giderken yanınızda bazı belge ve evrakları götürmeniz gerekiyor bu evraklar, Nüfus cüzdanınız ne kadar gelir elde ettiğinizi gösteren maaş bordronuz, bu krediyi evin içinde ne amaçla kullanacağınızı anlatan bir ihtiyaç listesi, Konutun size ait olduğunu kanıtlayan bir tapu belgesi, şubeye giderken bu belgeleri mutlaka yanınızda götürmeniz gerekiyor. Belgelerle beraber şubeye gidip 5 dakika içerisinde başvurunuzu yapabilirsiniz

Akbank Konut Geliştirme Kredisi

Akbank, konut Geliştirme kredisi kapsamında 10 bin TL’ye kadar yüzde 1.40 faiz ile 48 ay vadeli Kredi imkanı sunmaktadır. Evinin herhangi bir yerini tadilat etmek isteyenler Akbank’ın konut geliştirme kredisine başvurabilirler bu Kredi kapsamında 10 bin TL’ye kadar kredi almanız mümkün.Akbank konut geliştirme kredisi kapsamında herhangi bir dosya masrafı vekredi tahsis ücreti alınmamaktadır. bildiğiniz üzere her Kredi alırken Kredi tutarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alınır. ancak Akbank konut geliştirme kredisi kapsamında böyle bir ücret alınmamaktadır

Ziraat Bank Konut Geliştirme Kredisi

Bir devlet bankası olan Ziraat Bank’ta evlerini tadilat etmek isteyen bireylere konut geliştirme kredisi vermektedir. Bu Kredi kapsamında bireyler 75 bin Türk lirasına kadar kredi çekebiliyor.Ayrıca yine Ziraat Bank konut geliştirme kredisi kapsamında bu krediyi 120 ay vade ile ödeyebiliyorsunuz. Krediye başvururken, evinizde tadilat edeceğiniz şeylerin listesini hazırlamanız gerekiyor. Ardından Nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz ve tapu belgeniz ile Ziraat Bank konut geliştirme kredisine hemen başvurabilirsiniz.
Konut Geliştirme Kredisi Veren Bankalar
2020 yılında Konut Geliştirme Kredisi Veren Bankalar
Halk Bankası 2020 yılı Konut Geliştirme Kredisi hakkında okurlarımız için hazırlanan yazıya ulaşmak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir