, Koronavirüse yakalanan Rüştü Reçber’in sağlık durumunda son gelişme

Koronavirüse yakalanan Rüştü Reçber’in sağlık durumunda son gelişme

Avatarayınlanan s
114 0

Türk futbol tarihinin önemli isimlerinden, milli kaleci ve spor yorumcusu Rüştü Reçber’in koronavirüse yakalandığı ve yoğun bakımda tedavisine devam edildi ortaya çıkmıştı.

Koronavirüs tanısıyla 29 Mart Pazar günü Acıbadem Maslak Hastanesi’ne yatışı gerçekleştirilen eski Milli Kaleci Rüştü Reçber’den sevindirici haber geldi.

Türk futbolunun sevilen ismi Rüştü Reçber’in tedavisini gerçekleştiren Acıbadem Maslak Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serap Gençer ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Gülcihan Özkan şu bilgileri verdi:

“Pazar günü Covid-19 tanısı alarak hastanemize nakledilen ve tedavisini sürdürdüğümüz Rüştü Reçber halen hastanemizde normal hasta katında yatırılarak izolasyonu ve tedavisine devam edilmektedir. Hastamızın genel durumu her geçen gün daha iyiye gitmektedir.”

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Zalim İstanbul Dizisi Yusuf Kimdir?

Gönderen - Ocak 28, 2020 0
Zalim İstanbul Dizisi Yusuf Kimdir? Zalim İstanbul dizisi Yusuf karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Oğuz Peçe İstanbul ilinde 1991 tarihinde…

Zümrüdü Anka Derman Sendedir Türküsü

Gönderen - Ocak 16, 2020 0
Zümrüdü Anka Dizisi Derman Sendedir türküsünü  Burcu Güneş seslendirmektedir. Geçtiğimiz yıllarda yayınladığı birbirinden güzel türküler ile büyük beğeni toplayan Burca…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir