Kuaförüm Sensin Yarışması Erbil Çaylak Kim?

Avatarayınlanan s
721 0
Sevilerek izlenen Kuaförüm Sensin yarışması tüm heyecanı ile devam ediyor. Yarışmanın 20 Ocak tarihinde yarışmaya katılan  Erbil Çaylak saç tasarımı ve renk uzmanı olarak çalışmakta. İzleyenler tarafından oldukça merak edilen Erbil Çaylak Merve Hasbutcu ile beraber büyük ödülü almak için mücadele verecekler. 
Kuaförüm Sensin Yarışması Erbil Çaylak Kim?
Kuaförüm Sensin Yarışması Erbil Çaylak Kim?

Kuaförüm Sensin Yarışması Erbil Çaylak bir önceki hafta elenen kuaför  Özlem hanımın yerine yarışmaya dahil olan isim oldu. Merve hanım ile birlikte haftalık ödülü almak için mücadele verecek olan Erbil beye başarılar diliyoruz.

Kuaförüm Sensin Erbil Çaylak Kimdir?

Kuaförüm Sensin Erbil Çaylak 12 Mayıs 1986 yılında dünyaya gelmiştir.  Erzincan’lı olan yarışmacının annesi ise Rize’lidir.  Yaklaşık olarak 19 yıldır kuaförlük yapıyor. Daha küçük yaşlardan itibaren abisinin kuaför dükkanında çalışan yarışmacı oldukça iddialı. 
Saç tasarımcısı ve renk uzmanı olan kuaför Erbil Çaylak, İstanbul ilinde bulunan Akbatı AVM Çarşı’da kuaför salonunda çalışmakta. @erbil.caylak isimli instgram hesabını kullanan yarışmacı bakalım gösterdiği performans ile nasıl bir yarışma çıkartacak. 


İlgili Yazı

Sefirin Kızı Dizisi Müge Gerçek Adı

Gönderen - Aralık 21, 2019 0
Sefirin Kızı Dizisi Müge karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Esra Kızıldoğan 2 Aralık 1979 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir.  Devlet…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir