Kuaförüm Sensin Yeni Jüri Tuba Özay Kimdir?

Avatarayınlanan s
893 0
Show tv ekranlarında hafta içi yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasında jüri üyelerinin arasına yeni bir isim daha katılıyor. Gözde Kansu hanımın sunumu ile sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin Yeni Jüri Tuba Özay 10 Şubat 1978 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Karadeniz Bölgemizin en büyük şehri  Trabzon ili nüfusuna kayıt olan model ve oyuncu  Haliç Üniversitesi Konservatuvar ve Tiyatro bölümünde  eğitimlerini tamamlamıştır. 
Sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin değişik yarışmacılarının yanı sıra jürileri ile de merak edilen bir program. Hali hazırda jüri  koltuğunda Muammer Ketenci, Adnan Serter ve Ayşegül Kartal yer alırken bu isimlerin yanına yeni katılan jüri üyesi Tuba Özay oldu. Saçların puanlamasında görev alan jüri üyesi Adnan Serter, Makyaj konusunda uzman olan jüri üyesi  Ayşegül Kartal kıyafet ve saç ile makyaja uyum uyum konusunda ise jüri  Muammer Ketenci yer aldığı yarışmada yeni jüri Tuba Özay hanımda yer alacak. 
, Kuaförüm Sensin Yeni Jüri Tuba Özay Kimdir?
Kuaförüm Sensin Yeni Jüri Tuba Özay Kimdir?

 Kuaförüm Sensin Yeni Jüri Tuba Özay Kimdir?

kuaförüm Sensin yeni jürisi Tuğba Özay İstanbul ilinde 10 Şubat 1978 tarihinde dünyaya gelmiştir. Trabzon’lu olan başarılı model ve oyuncu Tuğba Özay bir çok projede görev yapmıştır. Tiyatro eğitimini  Haliç Üniversitesinde tamamlamıştır.

Oyuncu Sonradan Görmeler isimli dizinin yanı sıra  Hemşerim isimli dizi, Aynalı Tahir dizisi, Sevilen uzun soluklu dizi Çiçek Taksi, Zehirli Çiçek, Yapayalnız, Bizim Otel gibi bir çok başarılı dizide rol almıştır.  ‘Dekolte’ ve ‘Melekler Evi’ isimli programlarda sunuculuk yapan Tuğba Özay 2016 yılında Survivor yarışmasında yer almıştır. 

İlgili Yazı

, Serenay Sarıkaya evleniyor mu?

Serenay Sarıkaya evleniyor mu?

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Cem Yılmaz ile aşk yaşayan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya hakkında ortaya yeni iddialar atıldı. Magazin gündeminden düşmen büyük aşkın evliliğe…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir