Kurşun Dizisi Leyla Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
699 0
Kurşun Dizisi Leyla karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burçin Terzioğlu hanımdır. İstanbul ilinde 9 Mart 1980 Pazar günü dünyaya gelmiştir. Çocukluk yıllarından itibaren televizyona aşina bir isimdir. Bir çok dizi ve projede yer alan Burçin Terzioğlu son olarak Kurşun dizisinde Leyla karakteri izleyici ile buluşuyor. Dizide Leyla karakter olarak annesi ile birlikte büyümüş birisidir. İyi bir gazeteci olan olan Leyla genellikle ağır dosyalar ile ilgili haberler yapmaktan korkmayan bir gazetecidir.Aşık olmak istemesine rağmen babasından korkan birisidir.

Kurşun Dizisi Leyla Gerçek Adı 

Kurşun dizisi Leyla rolü ile ekranlara gelen oyuncu ilk dizi tecrübesini eskilerin çok iyi hatırlayacağı Mahallenin Muhtarları dizisi ile yaşamıştı. Mahallenin muhtarları dizisinde Simge karakteri ile dizi dünyasına merhaba diyen oyuncu bu dizide yaklaşık olarak 10 yıl boyunca rol almıştı. 2002 yılında Pınar karakteri ile yine sevilen bir başka dizi Kınalı Kar da rol alan Burçin Terzioğlu hanım daha sonra ise Kadın İsterse dizisinde Demet karakterine hayat vermişti. 
Kurşun Dizisi Leyla Gerçek Adı
Kurşun Dizisi Leyla Gerçek Adı 

Başarılı oyuncu 2006 yılında Fırtına isimli dizide Zeynep rolü ile izleyenlerin karşısına çıkarken 2009 yılında Ey Aşk Nerdesin ve aynı yıllarda ekranlara gelen ve oldukça beğeni toplayan Ezel isimli dizide canlandırdığı Azad karakteri ile oldukça sevilmişti. Merhamet isimli diziden sonra canlandırdığı Ayşegül karakteri ile Poyraz Karayel dizisinde ününe ün katan oyuncu inmternet dizisi Hakan Muhafız da Rüya rolü ile yer aldı. 
Şimdilerde ise Kurşun Dizisinde Leyla karakterine hayat veren oyuncu Burçin Terzioğlu 2013 ve 2019 yıllarında iki sinema filminde rol almıştı. Halam geldi isimli 2013 yılında gösterime giren filmde Benek karakterine hayat verirken 2019 yılında Güzelliğin Portresi isimli filmde ise Nisan karakterine can vermiştir. 
Kurşun Dizisi Leyla Gerçek Adı
Kurşun Dizisi Leyla Gerçek Adı 
Kurşun dizisi Leyla karakterine hayat veren Burçin Terzioğlu hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Kurşun Dizisinin Leyla’sı hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Kurşun Dizisinde rol alan bir başka karakter Tomris Ayaz hakkında detaylar için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir