Kurşun Gülce Akar Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
575 0
Kurşun dizisi Gülce karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Berrak Tüzünataç  hanımdır. İstanbul’un 3. yakası olarak adlandırılan Yalova ilinde 1984 yılında dünyaya gelen Berrak hanım bir çok dizi ve projede rol almıştır.  Ekranların yeni dizilerinden olan Kurşun dizisi ilk 3 bölümü geride bırakırken dizide rol alan oyuncularda izleyenler tarafından merak edilmeye devam ediyor. Bu karakterlerden biriside sizlere tanıtacağımız gülce karakteridir. 
Gülce içinde bulunduğu kocaman alemde yanlız aynı zamanda güçlü ve hırsları ile ön planda olan başarılı ve güzel bir kadındır. Oğlu Ozan onun bu dünyadaki belkide en büyük şansıdır. ilerleyen zamanda dizinin ana karakterlerinden olan Ohan ile yolları kesişecek olan Gülce karakterini canlandıran oyuncuyu Berrak Tüzünataç oynamaktadır. 

Kurşun Gülce Akar Gerçek Adı Kariyeri 

Kurşun dizisinde Gülce karakterine hayat veren Berrak Tüzünataç Yalova 1984 doğumludur.İşletme Fakültesini  İstanbul Üniversitesinde tamamlayan oyuncunu magazin dünyasında ilk film tecrübesini sevilen komedi filmi “Organize İşler” ile başlamıştır.  2010 lu yılların başlarında ise Prag Film Okulu’nda bir dönem oyunculuk ve yönetmenlik eğitimleri almıştır. 2005 yılında Organize işler filmi ile başlayan serüveninde aynı yıl oynadığı  Beyza’nın Kadınları filmi ile devem etmiştir.

4 yıllık bir aradan sonra 2009 yılında Ejder Kapanı ve Kıskanmak isimli filmler ile adını duyuran başarılı oyuncu 2010 yılında Bir avuç Deniz isimli filmde rol almıştır. Tarihi filmlerimizden olan Çanakkale yolun Sonu isimli sinema filminde 2013 yılında yer aldıktan 2 yıl sonra ise iki yabancı filmde izleyenlerin karşısına çıkmıştır. 2020 yılında vizyona girmesi beklenen Biz Böyleyiz isimli sinema filmi ile beyaz perdeye devam etmesi beklenmektedir. 

Berrak Tüzünataç’ın oldukça geniş bir dizi deneyimi bulunmaktadır. 2005 yılında ekranlarda yer alan Ödünç hayat isimli sonrasında 2007 yılında Affedilmeyen ve elveda Rumeli isimli dizilerde boy göstermiştir. 2 yıl sonra ise Bu Kalp Seni Unutur mu? isimli dizi ile adını duyuran oyuncumuz Ezel dizisi ile kariyerine devam etmiştir. 2012 li yıllara geldiğimizde Kurşun Dizisinin Gülcesi Son isimli dizi ile kısa bir süre ekranlarda oldu.
, Kurşun Gülce Akar Gerçek Adı Kariyeri
Kurşun Gülce Akar Gerçek Adı Kariyeri 
2013 ve 2014 yıllarında ekranlarda fırtına gibi esen Muhteşem Yüzyıl dizisinden hatırladığımız oyuncu Filinta Fi Dip gibi dizilerde de rol almıştır. Şimdilerde Fox ekranlarında yayınlanan Kurşun Dizisi Gülce Akar karakterine hayat vermektedir.

Kurşun Gülce hakkında hazırladığımız yazımızın burada sonuna geldik. Kurşun dizisinde rol alan Leyla karakteri ile Kurşun Tomris karakteri hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Mucize Doktor Sertan ve Gülçin Kimdir

Gönderen - Aralık 24, 2019 0
Mucize Doktor Son Bölüm  Nazlı İle Yemeğe Çıkan Sertan ve Gülçin karakterin kim olduğu dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir