Kuruluş Osman Alişar’ın Adamı Nizamettin Kimdir?

Avatarayınlanan s
306 0
Kuruluş Osman Alişar’ın Adamı Nizamettin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Uğur Aslan’dır. 1972 Yılında soğuk bir Şubat günü dünyaya gelen oyuncu Fulya filazi menajerlik oyuncusudur. Oyuncu ve Nizamettin karakteri hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bir zamanlar Trt ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman Dizisi Atv ekranlarında bu akşam yayınlanacak olan 2. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 
Dizi hayranları Kuruluş Osman dizisinde rol alan karakterler ile bu karakterlerin gerçek tarihte yaşayıp yaşamadıklarını hakkında araştırma yapıyor. 

Kuruluş Osman dizisinde rol alan Saruhan Henil tarafından canlandırılan Alişar karakterinin yanından bir an olsun ayrılmayan ve etrafta tüm olup bitenleri ona bildiren Kuruluş Osman Nizamettin’in gerçek tarihte yaşayıp yaşamadığı konusunda net bilgiler bulunmasa da senaryo gereği oluşturulan karakterlerden olabilir.   
, Kuruluş Osman Alişar’ın Adamı Nizamettin Kimdir?
Kuruluş Osman Alişar’ın Adamı Nizamettin Kimdir?

Kuruluş Osman Alişar’ın Adamı Nizamettin Kimdir?

Kuruluş Osman Nizamettin rolünü canlandıran Uğur Aslan. 1972 yılında dünyaya gelmiştir. Başkent  Ankara ilinde bulunan Ankara  Üniversitesi Tiyatro Bölümünden başarı ile mezun olan oyuncu “Beşinci Boyut” isimli dizi ile oyunculuğu adım atmıştır. Gümüş isimli dizide rol aldığında tarihler  2005 yılını göstermekteydi.
 Sırası ile Derdest isimli diziden sonra “Aile Reisi” isimli dizide rol almıştır. Canlandırdığı Cüneyt karakteri ile “Yer Gök Aşk” isimli dizi ile dizi sonrasında Adnan rolü ile sevilen dizi “Karadayı” da rol aldı. Komiser karakteri ile gece geç saatlerde yayınlanan Kanıt isimli dizide de oynayan oyuncu “Kara Sevda” ve “Siyah Beyaz Aşk” dizileri ile kariyerine devam etmiştir.   Sema Ergenekon ile evli olan oyuncu oldukça fit vücuda sahip olup, 74 kg ağırlığında ve  178 cm boyundadır.

İlgili Yazı

Yemekteyiz 20-24 Ocak Yarışmacıları

Gönderen - Ocak 20, 2020 0
Yemekteyiz 20-24 Ocak Yarışmacıları programın izleyenleri tarafından oldukça merak edilmektedir. Sevilerek izlenen yemek yarışmasında sunuculuğu Seda SAYAN yapıyor. Her hafta…

Çukur Ebu Kaysar Kimdir

Gönderen - Aralık 15, 2019 0
Çukur Ebu Kaysar Kimdir ? Çukur Dizisi Aliço’nun Babasının düşmanı Abu Faysal karakteri dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Ali…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir