Kuruluş Osman Burçin Gerçek Tarihte Var mı?

Avatarayınlanan s
1029 0
, Kuruluş Osman Burçin Gerçek Tarihte Var mı?
Kuruluş Osman Burçin Gerçek Tarihte Var mı? 

Kuruluş Osman Dizisi Burçin Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Aslıhan Karalar hanımdır. Kuruluş Osman Burçin Gerçek Tarihte yer alıp almadı konusunda detaylar yazımızın devamında.  

19 Kasım Çarşamba akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Kuruluş Osman dizisi Burçin karakterinin gerçek tarihte yaşayıp yaşamadığı ve kuruluş Osman dizisinde Burçin rolünü hangi oyuncunun canlandıracağı konusu dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmiştir. 
, Kuruluş Osman Burçin Gerçek Tarihte Var mı?
Kuruluş Osman Burçin Kimdir
Kuruluş Osman dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra merakla beklenen tarihi diziler arasında yer almaktadır. Trt ekranlarında Diriliş yayınlanırken bu sezon başlayacak olan Kuruluş Osman dizisi Atv ekranlarında Çarşamba akşamları sevenleri ile buluşacak. 

Kuruluş Osman Burçin Kimdir? Gerçek Adı Kariyeri

Kuruluş Osman dizisi Burçin rolü ile izlediğimiz oyuncunun gerçek adı Aslıhan Karalar hanımdır. Ankara’lı bir baba ve Çanakkale’li bir annenin kızı olan başarılı oyuncu 27 Nisan 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir.İyi derecede Fransızca bilen oyuncu Lise eğitimini Bilkent Uluslararası Laboratuvar lisesinde tamamlamıştır. 

Lise eğitimi sonrasında ise İngiltere’nin başkenti Londra’ya giden oyuncu  King’s College’de İşletme üzerine eğitim almıştır.eğitiminin dışında oldukça sosyal birisi olan Diriliş Osman Burçin karakteri Aslıhan Karalar Bale ve piyona da oldukça iddialıdır. 2017 yılında Kıbrıs Ülkesinde Girne’de düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasında ülkemizi temsil ederek bu yarışmada birinci olmayı başaran Güzel oyuncu Aslıhan Karalar, şimdilerde 20 li yaşlardadır. 
, Kuruluş Osman Burçin Gerçek Tarihte Var mı?
Kuruluş Osman Burçin Gerçek Adı
Uzun boyu ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu 178 cm boyunda ve 50 kg ağırlığındadır. Başkent Ankara ilinde dünyaya gelen oyuncunu Ezgi karakteri ile Şahin Tepesi isimli dizide rol almıştı. Rezzan Çankır menajerlik oyuncusu olan Aslıhan Karalar yeni dizisi Kuruluş Osman’da Burçin karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkacak. 

Kuruluş Osman Burçin Gerçek Tarihte Var mı?

Kuruluş Osman dizisinde Burçin karakterinin gerçek tarihte yaşayıp yaşamadığı konusunda yaptığımız araştırmalarda kapsamlı ve sağlıklı bilgilere ulaşamadık. Yemin.org sitemizde bulunan yorum bölümünden Kuruluş Osman Burçin hakkında düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Dizide rol alan Sofia karakteri ile ilgili detaylı bilgilere bağlantıdan ulaşabilirsiniz.  

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir