Kuruluş Osman Helen Kim? Gerçek Tarihte Yaşadı mı?

Avatarayınlanan s
1153 0
Atv ekranlarında yeni sezonda yeni oyuncular ile Osmanlının kuruluşunun konu edildiği Kuruluş Osman dizisi helen karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Şenay GÜRLER hanımdır. 53 yaşında olan oyuncuyu son olarak çukur Dizisinde Meliha karakteri ile izlemiştik. Helen karakterinin gerçek tarihte yaşayıp yaşamadığı konusu dizi hayranlarının merak ettiği bir diğer konudur. Helen karakteri dizide senaryo gereği oluşturulan karakterlerden olabilir. Tarihi dizide bazı karakterler tarihte yaşamış kişiler olsalar da bazıları ise diziye renk katmak amacı ile oluşturulan karakterlerdir. 
, Kuruluş Osman Helen Kim? Gerçek Tarihte Yaşadı mı?
Kuruluş Osman Helen Kim? Gerçek Tarihte Yaşadı mı? 

Kuruluş Osman Helen Kim? Gerçek Tarihte Yaşadı mı? 

İlk bölümü ile dizi hayranları tarafından oldukça beğenilen Kuruluş Osman dizisinde karakterler ve oynadıkları roller yavaş yavaş izleyenler tarafından benimsenmeye başladı. Diriliş Ertuğrul dizisine alışık olan izleyici ilk bölümlerde biraz yadırgama içine girseler de bir kaç bölüm sonra bu konunun düzeleceğini tahmin ediyoruz. Diziye yeni katılan oyuncular arasında yer alan Kuruluş Osman Helen dizide nasıl bir rol ile ekranlara gelecek hep birlikte izleyeceğiz. 
Kuruluş Osman Helen rolünü canlandıran Şenay Gürler yine ekranların başarılı dizileri arasında yer Çukur dizisinde başrol oyuncuları arasında yer alan Yamaç’ın babası İdris Koçavalı’nın eski sevgilisi rolü ile izleyenler tarafından oldukça beğenilmişti. Bu tarz rollerde oyunculuğu oldukça beğenilen Çukur Dizisinin Meliha’sı Kuruluş Osman Helen karakteri ile ekranlarda olacak.
Osman Dizisi Helen rolünü canlandıran Şenay Gürler Ege bölgemizin en büyük ili olan İzmir’de 1966 yılında dünyaya gelmiştir. İzmir ilinde bulunan 9 Eylül Üniversitesinde Güzel Sanatlar bölümünde Sinema Tv alanını bitirmiştir. Cazibe rolünü canlandırdığı Kaygısızılar” dizisi ile başlayan oyunculuk kariyerine Nesrin karakteri ile “Kara Melek” dizisinde devam etmiştir. Bu diziler dışında bir çok dizi film ve projede rol alan oyuncuya yeni dizisi Kuruluş Osman’da helen karakteri ile başarılar diliyoruz.  

İlgili Yazı

Seksenler Dizisi Emin Kimdir Gerçek Adı

Gönderen - Mart 17, 2020 0
Seksenler Dizisi Emin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve kariyeri dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Yeni bölümleri ile hafta…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir