Kuruluş Osman Kalonoz Gerçek Tarihte Var mı?

Avatarayınlanan s
563 0
, Kuruluş Osman Kalonoz Gerçek Tarihte Var mı?
Kuruluş Osman Kalonoz Gerçek Tarihte Var mı? 
Kuruluş Osman Dizisi Kalonoz karakterinin gerçek adı Abdül Süsler bey 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk bölümü ile ekranlara gelen Kuruluş Osman dizisinde rol alan Kalonoz Karakterinin gerçek tarihte yaşayıp yaşamadığını dizi hayranları merak etti. Diriliş dizisinden sonra Ekranlara gelmeye hazırlanan kuruluş Osman dizisinde rol alan oyuncular hakkında detaylı bilgileri yemin.org adresinde bulabilirsiniz. 
Dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Burak Özçivit dizide Osman karakteri ile ekrana gelirken Kalonoz karakteri ise dizide başrol oyuncularından sonra oldukça önemli bir rol ile ekranlara gelecektir. Kuruluş Osman dizisinde rol alan oyuncular arasında yer alan Kuruluş Osman Boran karakteri hakkında bir önceki yazımızda sizlere detaylı bilgiler vermiştik. Bu yazımızda da sizlere Kuruluş Osman Kalanoz  Kimdir ? Gerçek Tarihte Var mı? sorularına cevap vereceğiz. 
, Kuruluş Osman Kalonoz Gerçek Tarihte Var mı?
Kuruluş Osman Kalonoz 

 Kuruluş Osman Kalonoz Kimdir?

20 Kasım Çarşamba akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Kuruluş Osman Dizisi Kalonoz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Abdül Süsler’dir. 1981 yılında İstanbul ilinde  dünyaya gelen oyuncunun Beykoz Vakfı tiyatrosuna tiyatro ile haşır neşir olmaya başladı. Başarılı oyuncu Lise eğitimi sonrasında Kocaeli Üniversitesi Kimya Bölümünden mezun olmuştur. Üniversite eğitimine devam ettiği sıralarda okul içinde bulunan tiyatro topluluklarında oyunlar sergilemiştir. 

Daha sonraki dönemlerde ise Oyunculuk konusunda kendisini geliştirmek amacı ile  Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitimler alan Abdül Süsler yine bu üniversitede oyunculuk üzerine Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Amerikeda yayınlanan ve Amerikan Menşeili olan  “Insomia” isimli Amerikan dizisinde Arap Şeyhi karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu Kanat isimli sinema filminde 2015 yılında rol almış ve Parti Hayvanları isimli sinema filminde de seslendirme yapmıştır. 

Kuruluş Osman Kalanoz Gerçek Tarihte Var mı? 

Kuruluş Osman dizisinde Kalanoz karakterinin gerçek tarihte yaşayıp yaşamadığı hakkında çok net bilgiler bulunmasa da senaryo gereği oluşturulmuş bir karakter olacağını tahmin etmekteyiz. rolü ile ekranlara gelen oyuncu Abdül Süsler Sunuculuk, oyunculuk, eğitmenlik, yönetmenlik, seslendirme gibi tv dünyasında oldukça başarılı birisidir. Kuruluş Osman Dizisinde ekranlara gelen Kalanoz karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Kuruluş Osman Burçin Kimdir? diye merak eden okurlarımızın bağlantıyı ziyaret etmelerini, tavsiye ediyoruz. 
, Kuruluş Osman Kalonoz Gerçek Tarihte Var mı?
Kuruluş Osman Kalonoz Gerçek Adı 

İlgili Yazı

Dişleri Siyaha Boyayan ülke Hangisidir

Gönderen - Ocak 13, 2020 0
Dişleri Siyaha Boyayan ülke Hangisidir? Bulgaristan Japonya Cezair Norveç Dişleri Siyaha Boyayan ülke Hangisidir Japonlar’ın çok tuhaf güzellik geleneği: Dişlerini…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir