Kuruluş Osman Salvador Gerçek Adı? Tarihte Salvador Kimdir?

Avatarayınlanan s
497 0
Kuruluş Osman Dizisinde  Prens Salvador karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Latif Koru’dur. 1977 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Koru dizisi, şimdilerin günlük dizisi Seksenler, Tarihi dizi  Payitaht Abdülhamit gibi önemli dizilerde rol almıştır.
, Kuruluş Osman Salvador Gerçek Adı? Tarihte  Salvador Kimdir?
Kuruluş Osman Salvador Gerçek Adı? Tarihte  Salvador Kimdir?

Kuruluş Osman Salvador Gerçek Adı? Tarihte  Salvador Kimdir?

Kuruluş Osman dizisindeki Salvador karakterini canlandıran Latif koru hakkında bilgilere geçmeden önce Gerçek tarihte Prens Salvador diye bir kişiliğin yaşayıp yaşamadığı hakkında bilgiler verelim. Sevilerek izlenen dizide son bölümde Pazar yerinden Bala Hatunu kaçıran ve Pazar halkını kılıçtan geçiren ve Katalan Prens Salvador olarak anılan karakterin gerçekte yaşayıp yaşamadığı izleyenler tarafından oldukça merak ediliyor. 

Tarihte  Salvador Kimdir?

Gerçek tarihte  Bizans İmparatorluğuna bağlı olarak faaliyet yürüten Katalan askerleri o dönem beyliklere karşı savaşmışlardır. Gerçek tarihte Prens Salvador karakterinin yaşayıp yaşamadığı hakkında yorum bölümünden bildiklerinizi yazabilirsiz.

İlgili Yazı

O Ses Burak Kartal Kimdir?

Gönderen - Ocak 17, 2020 0
O Ses Türkiye Burak Kartal yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Hayko Çepkine olan benzerliği ile dikkatleri çeken yarışmacı 8 senedir sahnelerde. Seslendirdiği…

1 yorum

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir