Kuruluş Osman Sofia Gerçek Tarihte Var mı?

Avatarayınlanan s
548 0
, Kuruluş Osman Sofia Gerçek Tarihte Var mı?
Kuruluş Osman Sofia Gerçek Tarihte Var mı?


Kuruluş Osman Dizisi Sofia karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Alma Terzic hanımdır. 1987  yılında Yugoslavya’da dünyaya gelen oyuncu hakkında detaylar yazımızın devamında. 

Atv ekranlarında 20 Kasım akşamı izleyenler ile buluşacak olan ve merakla beklenen Kuruluş Osman dizisinde rol alan oyuncular hakkında detaylı bilgileri yemin.org adresinde bulabilirsiniz. Diriliş Ertuğrul dizisinin final yapması sonrasında tarihi kronoloji gereği Osmanlı tarihine yavaş yavaş girilirken yeni sezonda dizi Kuruluş Osman ismi ile yeni kanalında ekranlara gelecek.

Kuruluş Osman dizisi Bu sezon atv ekranlarında izleyenler ile buluşacak. Diriliş Ertuğrul gibi Kuruluş Osman dizisi de Çarşamba akşamları ekranlara gelecek. Kuruluş Osman dizisinde rol alan karakterlerin gerçek isimleri ve kariyerleri ile bu karakterlerin gerçek tarihte yaşayıp yaşamadığı konusunda yemin.org sitemizde dctaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizlere ilk olarak tanıtımını yapacağımız Kuruluş Osman Dizisi Sofia karakteri olacak.

Kuruluş Osman Sofia Kimdir?


Kuruluş Osman Sofia karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Alma Terzic 11 Temmuz 1987 yılında Ülkemizden uzak diyarlardan olan Yugoslavya da dünyaya gelmiştir. Başarılı ve güzel oyuncu oldukça uzun boyu ile dikkat çekerken (170 cm boyunda) şimdilerde 50 kg ağırlığındadır. Oyuncu Yengeç burcu olup bir çok dizi ve projede yer almıştır. 

Dizi hayranlarının yakın zaman içinde ekranlara gelen Nöbet dizisinden oynadığı jennifer karakteri ile hatırlayacaktır. Başarılı oyuncu ayrıca Piya karakteri ile “Savaşçı” dizisinde de bir süre ekranlara gelmişti. Ülkemiz dışında yabanvı filmlerde de rol alan oyuncu Reyting rekorları kırması beklenen Kuruluş Osman dizisinde İsadora ile boy gösterecek. 

Sofia rolü ile Kuruluş Osman dizisinde rol alan Alma Terzic 2011 yılında Mavi Kelebekler dizisi ile Türkiye’de dizi sektörüne girerken bir yıl sonra ise Veda isimli dizide rol aldı. 2013 yılında Fatih isimli diziden sonra ise 2014 yılının güzel dizilerinden olan Güllerin Savaşı ile ekranlara gelmiştir. Muhteşem Yüzyıl dizisi ile 2016 yılında kariyerinin zirvesine çıkan oyuncunun dizi dışında bir çok filmde de rolleri bulunmaktadır.

Kuruluş Osman Sofia Gerçek Tarihte Var mı

Kuruluş Osman dizisi Sofia karakterinin gerçek tarihte yaşayıp yaşamadığı konusunda yaptığımız araştırmalarda çok sağlıklı bilgilere rastlayamadığımızı belirtmek isteriz. Her ne kadar Sofia karakterinin Kuruluş Osman dizisi senaryosu gereği oluşturulan bir karakter olduğunu düşünsek de okurlarımızın bu konuda yorumlarını bekliyoruz.  
Kuruluş Osman Dizisi Burçin karakteri hakkında detaylı bilgilere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Alma Terzic’in Oynadığı Filmler
2013 – Üç Yol
2013 – Öyle Sevdim Ki Seni
2011 – Kan ve Aşk
2010 – Unutma Beni İstanbul
2008 Mahala
2008 – Snow

İlgili Yazı

Çukur unutulacak Dünler Şarkısı ve Sözleri

Gönderen - Şubat 24, 2020 0
Çukur unutulacak Dünler Şarkısı ve Sözleri dizinin yayınlandığı 24 Şubat akşamı dizide çalan şarkıdır. Gazapizm tarafından seslendirilen Unutulacak Dünler yaşanılacak…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir