Kuzey Yıldızı Dizisi Kamer Gerçek Adı Ne?

Avatarayınlanan s
1118 0
Kuzey Yıldızı Dizisinde Kamer karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Ecem Çalhan hanımdır. Şimdilerde 23 yaşında olan 1996 doğumlu  Ecem Ordu’ludur. Oyunculuk eğitimlerini Süleyman Demirel Üniversitesinde tamamlamıştır.  Daha önceleri O Ses ve Yetenek Sizsiniz isimli programlarda yarışmacı olarak bulunmuştu. 

Kuzey Yıldızı Dizisi Kamer Gerçek Adı Ne?

Sevilen dizide Kuzey’in kız kardeşi Kamer rolünü canlandıran oyuncu dizide bir dönem abisinden nefret eden bir oyuncuyu canlandırdı. Kadıoğlu ailesinden Poyraz’a aşık olan Kamer çok duygusal ve aynı zamanda akıllı birisidir. Çevresinde oldukça sevilen Kamer dizide giydiği kıyafetler ve taktığı aksesuarlar ile de dizi hayranlarının her daim merak ettiği oyunculardan birisi olmayı başarmıştır. 
Kuzey Yıldızı Ecem Çalhan Kimdir?
Kuzey Yıldızı dizisinde Kamer karakteri ile ekranlara gelen Ecem Çalhan 1996 tarihinde  İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Uzun boyu ile de dikkatleri çeken genç oyuncu  172 cm boyunda ve 52 kg’ağırlığındadır. Süleyman Demirel üniversitesinde oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu Cem Tatlıtuğ menajerliğin oyuncusudur. 
, Kuzey Yıldızı Dizisi Kamer Gerçek Adı Ne?
Kuzey Yıldızı Dizisi Kamer Gerçek Adı Ne?
Ecem Çalhan tiyatro ile içli dışlı bir oyuncudur. Metin And sahnesinde ytiyatro oynamıştır. İlk dizi deneyimi olan oyuncu İzmir ilinde yaşamaktadır. oyuncu dizide rol alacağı karakter ile ilgili olarak çalışma yapmak ve yerel lehçeyi öğrenmek amacı ile Ordu iline önceden gelerek kendisini geliştirmiştir. ecemcalhan isimli instegram hesabını kullanmaktadır.
Kuzey yıldızı İlk aşk Dizisi Kamer Gerçek Adı ve Kariyeri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. 
Kuzey Yıldızı Kamer’in Giydiği Kıyafetler
Kamer karakteri dizide oldukça renkli kıyafetler ve elbiseler giymektedir. Kuzey yıldızı Dizisinde oyuncular içinde bulunduğumuz hava şartlarından dolayı renkli kazaklar, atkılar ve şallar ile bere ve eldivenler ile karşımıza çıkmaktadır.  

İlgili Yazı

Ramo’nun Sevgilisi Avukat Sibel Kimdir

Gönderen - Ocak 13, 2020 0
Ramo Dizisinde Ramo’nun sevgilisi avukat Sibel rolü ile ekranlara gelen oyuncunun gerçek adı Esra BİLGİÇ hanımdır. Başkent Ankara’da 1992 yılında…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir