Kuzey Yıldızı Son Bölüm Çalan Şarkı (Yıldızın Söylediği Sen Bir Damla Yaş Olsan Şarkısı)

Avatarayınlanan s
989 0
Kuzey Yıldızı Son Bölüm Çalan Şarkılar ve dizi müzikleri dizi hayranları tarafından en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı Dizisinde oyuncuların giydiği kıyafetler de bir başka merak edilen konudur. Kuzey yıldızı ilk Aşk Dizisi Son bölümde çalan şarkıları yemin.org sitemizde bulabilirsiniz.  Kuzey Yıldızı Son Bölüm  Yıldızın Söylediği Sen Bir Damla Yaş Olsan Şarkısı Resul Dindar tarafından seslendirilen  Hiç  Şarkısıdır. Şarkının sözleri ve müziğinde Zeki Uçkan imzası bulunuyor. 

Kuzey Yıldızı Son Bölüm Çalan Şarkı (Yıldızın Söylediği Sen Bir Damla Yaş Olsan Şarkısı) 

Cumartesi günlerinin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı dizisinde dizinin ana karakterlerinden Yıldız rolünü canlandıran Aslıhan Güner dizinin hemen her bölümünde o güzel ve berrak sesi ile bir şarkı seslendiriyor. Kuzey yıldızı Dizisi 251 Aralık Cumartesi akşamı son bölümde Yıldız’ın sözlediği şarkının sözlerine ve detaylarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.    

, Kuzey Yıldızı Son Bölüm Çalan Şarkı (Yıldızın Söylediği Sen Bir Damla Yaş Olsan Şarkısı)
Kuzey Yıldızı Son Bölüm Çalan Şarkı Kuzey Yıldızı 15. Bölüm Sen Bir Damla Yaş Olsan Şarkısı Sözleri 

Dizinin son bölümünde Yıldız dizide rol alan Kuzey ile  barışmak amacıyla diğer kızlarında gazı ile  Kuzey’i kıskandırmak için bir başka erkeğin çaldığı gitara eşlik ederek şarkı söyler.  Dizinin fragmanı sonrasında dizi hayranlarının yorumlarına bakıldığında Kuzey yıldızı Son Bölüm Gitar çalan Çocuğa yazık oldu gibisinden esprili yorumlara rastlamak mümkün. 

Gecenin bir vaktinde
Yıldızların altında
Oturup ağladın mı
Ayrılık saatinde

Sen Sevdalık etmedin mi
Sen hiç acı çekmedin mi
Resimlere bakıp bakıp
Gözyaşını dökmedin mi yar

Sen bir damla yaş olsan
Bende bulut olurdum
Düştüğün yapraklara
Gelir seni bulurdum

Sen sevdalık etmedin mi
Sen hiç acı çekmedin mi
Resimlere bakıp bakıp
Gözyaşını dökmedin mi yar.

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölümde Çalan Şarkı ve şarkının sözlerini merak eden okurlarımız bağlantıyı takip edebilir. Kuzey yıldızı Dizisi son bölüm çalan şarkılar hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir