Kuzgun Dizisi Güneş Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
636 0
Kuzgun Dizisi Güneş Gerçek Adı  Nilperi Şahinkaya hanımdır. Kuzgun Dizisinde 2. sezonda diziye yeni katılan Nilperi Şahinkaya Kuzgun dizisinde Güneş karakterine hayat verecek. 18 Eylül Çarşamba günü 2. sezona merhaba diyen Kuzgun dizisinde yeni sezona güçlü oyuncu kadrosu ile dahil oldu. Bu oyunculardan biriside Kuzgun dizisi Güneş karakteri oldu. Kuzgun dizisi yeni sezona yeni ve güçlü kadrosu ile merhaba diyen diziler arasında yer aldı.

Kuzgun Dizisinde yeni sezonda Behram Adıvar’ın öldüğü anların üzerinden epey zaman geçmiştir. Geçtiğimiz sezon Dila’nın  kendisini vurduğu andan itibaren bir yıl geçmiştir. Dila ise bu olay sonrası ortadan kaybolmuştur. Kuzgun ise hemen her gününü sevdiği kadın olan  Dila’yı bulmaya adamıştır.  Ferman’ın teyzesi Neşe ise Ferman ve  Dila ikilisinin  bir araya gelmesinden endişe duymaktadır. Dizide bir tarafta bunlar olup biterken Diziye yeni dahil olan Kuzgun Güneş isimli genç bir kadın ile Kuzgun’un yolu kesişir.

Kuzgun Dizisi Güneş Kimdir ?

Kuzgun dizisinde  Güneş rolünü oynayacak Nilperi Şahinkaya ile dizinin ana karakterleri arasında oldukça çekişmeler yaşanacağını tahmin etmekteyiz. Kuzgun ile Güneş arasında yakınlaşmalar olurken Ferman ve Dila arasında da yakınlaşmalar yaşanacaktır. Artık dizide iki ana erkek ve iki ana bayan karakter ön planda olacak. Bu karakterlerden biriside Kuzgun Dizisi Güneş olacak.
, Kuzgun Dizisi Güneş Gerçek Adı Kariyeri
Kuzgun Dizisi Güneş Gerçek Adı Kariyeri

Kuzgun dizisi Nilperi Şahinkaya Kimdir?

Kuzgun Dizisi Nil Peri Şahinkaya 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Senegal Ülkesinin Dakar kentinde dünyaya gelen oyuncuyu  Aynen Aynen isimli  internet dizisi ile izleyenler tanımaktadır.  Oyuncunun babası Dış İşleri Babası diplomatı olduğundan dolayı bir çok ülkeyi gezme fırsatı bulmuştur. Annesi de Dış İşlerinde görevli olan oyuncununu İlkokula Fransa’nın başkenti Paris’te başladı. Üniversite eğitimini ise Başkent  Ankara’da tamamlamıştır. Ankara ilinde Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde eğitimini tamamlayan oyuncu Türkçeden hariç 4 dil bilmektedir.

Kuzgun Dizisinin Güneş’i Nilperi Şahinkaya  Deniz Yıldızı ve .Öyle Bir Geçer Zamanki isimli dizlerde oynamıştı. İlerleyen yıllarda ise Kiraz Mevsimi,  Nolur Ayrılalım ve Yaşayamayanlar dizilerinde oynamıştır.

Kuzgun Nilperi Şahinkaya’nın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Karakomik Filmler 1 (Jaclyn) (Sinema Filmi)
2019 – Kuzgun (Güneş) (TV Dizisi)
2018 – Yaşamayanlar (Melisa) (TV Dizisi)
2017 – Deli Aşk (Melodi) (Sinema Filmi)
2017 – Benim Babam Bir Melek (Sandra) (TV Filmi)
2016 – N’olur Ayrılalım (Temmuz) (TV Dizisi)
2016 – Bu Şehir Arkandan Gelecek (Aslı) (TV Dizisi)
2014-2015 – Kiraz Mevsimi (Şeyma) (TV Dizisi)
2013 – Kayıp ((Defne/Sedef) (TV Dizisi)
2010-2012 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (Mesude) (TV Dizisi)
2009 – Deniz Yıldızı (Hande) (TV Dizisi)

Ay Yapım imzalı Kuzgun dizisinin Yapımcılığını  Kerem Çatay ve  Pelin Diştaş ikilisi üstlenirken dizinin senaryosunda ise Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz imzaları bulunuyor. Dizinin yönetmen koltuğunda oturan isimler ise  Fikret Kadıoğlu ve Murat Aksu beyefendidir.

Kuzgun Dizisi Güneş Kimdir

Bir çok ünlü ismi kadrosunda barındıran Kuzgun dizisi Güneş karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Kuzgun yeni oyuncu Güneş hakkında yorum alanında düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Çukur Dizisi Akın’ın Arkadaşı Kutay Kimdir ? diye merak edenler bu yazımızı ziyaret edebilirler.

İlgili Yazı

Mucize Doktor Ali ile Duygu Sevgili Olacak mı?

Gönderen - Kasım 15, 2019 0
Ali patolojide ilk gününe mutsuz başlar. Adil hoca da Ferman’la aynı fikirdedir. Ali’nin büyümesi gerektiğini; hayatın gerçeklerini öğrenmesi gerektiğini düşünmektedir.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir