MasterChef 29 Kasım Kim Elendi? Kıvanç

Avatarayınlanan s
698 0
Masterchef Yarışmasında 29 Kasım Cuma akşamı yayınlanan eleme oyununda elenen isim Kıvanç Oldu. uskumru balığından yapılan dolma yemeğinde en güzel balık içini çıkarmayı başaran kıvanç balığı pişirmede sorun yaşadı.  Sevilerek izlenen yemek yarışmasında eleme potasına giden yarışmacılar Güzide, Kıvanç, Batuhan ve Rıfat olmuştu. Eleme potasına kalan 4 yarışmacı eleme günü şefin resitallerinden olan balık dolma yaparak birbirleri ile yarıştılar.
Eleme günü kırmızı ve mai takım bir kez daha birbirleri ile yarıştılar. Geçtiğimiz günlerde Mavi takımdan Güzide ve Rıfat siyah önlük ile yarışırken Kırmızı takımdan ise Batuhan ve Kıvanç siyah önlük ile eleme günü yapılan son takım oyununda mücadele ettiler. Eleme gecesi iki takım büyük boy tencerelerde sebze çorbası, et sote ve pirinç pilavı ve salata yaparak yarıştılar. Adeta bir düğün yemeği yapmaları istenilen yarışmacılar ödül olarak büyük bir sürprizin olduğu söylendi. 
MasterChef 29 Kasım Kim Elendi?
MasterChef 29 Kasım Kim Elendi?

MasterChef 29 Kasım Kim Elendi?

Masterchef yarışmasında 19 Kasım gecesi elenen yarışmacı şeflik hayalleri ile birlikte yarışmaya veda ederek evine döndü. uskumru balığının içindeki kemik ve kılçık çıkarılarak balık yırtılmadan yapılması istenilen dolmada Rıfat balığını yırtarken önemli olan bir diğer konunun ise balığın lezzeti olduğu şefler tarafından vurgulandı. 
sitemizin tahmini: RIFAT

Sizlerde tahminlerinizi yorum bölümünden yazın. Doğru Tahminleri Sitemizde yayınlayalım.

İlgili Yazı

O Ses Türkiye Ali Utku Köseoğlu Kimdir

Gönderen - Kasım 30, 2019 0
O Ses Türkiye Ali Utku Köseoğlu 27 yaşında ve İstanbul’dan katılıyor.Aslında grafik tasarımcısı olan yarışmacı  Hayko Çepkin Bertaraf Et Şarkısı…

Ramo Dizisi Afet Gerçek Adı Nedir?

Gönderen - Ocak 20, 2020 0
Ramo Dizisi Afet rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Efsane Odağ hanım 1986 yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Efsane Odağ hanım Ramo…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir