MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Avatarayınlanan s
341 0
MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon başlama tarihi 2020 yılı Temmuz-Ağustos veya Eylül ayı olabilir. Tahminlerimize göre ilk sezonu eylül ikinci sezonu ise Ağustos ayında başlayan sevilen yemek yarışmasının 2020 yılı 3. sezonunu Ağustos ayı ortalarında başlayabilir. Sevilerek izlenen yemek yarışması Masterchef yarışmasında bir sezonu daha geride bırakıyoruz. ikinci sezonu 29 Aralık Pazar akşamı final yapan yarışma programında bu senede oldukça renkli yarışmacılar bulunmaktaydı. MasterChef yarışmasında 2.sezon finale kalan yarışmacılar Cemre ve Alican olmuştu. 
, MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
MasterChef 3.Sezon Ne Zaman Başlayacak?
MasterChef Türkiye yemek yarışması ilk bölümü ile birinci sezonda  1 Eylül 2018 tarihinde ekranlara gelmişti. 19 Ağustos 2019 tarihinde ise ikinci sezonu ile ekranlara gelen yarışma programı 4,5 aylık sezon sonrasında 29 Aralık Pazar akşamı canlı yayınla final yaparak bu sezonu tamamladı. MasterChef yarışması ile birlikte bir çok televizyon kanalında benzer yemek yarışmaları yapılsa da hiç birisi reyting sonuçlarına baktığımızda Masterchef’in yakaladığı başarıyı yakalayamadı. 

MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 

Tv 8 ekranlarında belli başlı programlar yayın akışı içinde yer almaktadır. Programın birisi biterken bir diğeri başladığı için 2020 yılında da diğer ana programlar bittikten sonra Masterchef 3. sezonda başlayacaktır. İkinci sezonunda 85 yarışmacı ile başlayan yemek yarışmasında uzun bir süre sonra tüm adaylar elenerek finale iki aday kaldı. MasterChef finalinden sonra artık takımları neredeyse dolan o Ses Türkiye ve yakın zamanda başlaması beklenen Survivor programları ekranlarda olacak. 
Survivor yarışmasının 2020 yaz ortalarında tamamlandıktan sonra MasterChef yarışmasının 2020 yılı Haziran-temmuz-Ağustos aylarında 3. Sezonu ile ekranlara gelmesi muhtemeldir. Sevilen yemek yarışmasının başlamasından önce tabi bir çok hazırlık yapılmakta ve ön elemeler olmaktadır. MasterChef Türkiye yarışmasına müracaat eden yarışmacılar öncelikli olarak bir kaç kez elemeden geçerek ekranlara gelmektedir. Zira Türkiye’de bir çok kişi tarafından izlenen yemek yarışmasında 85 aday ile başlaması da bunun en büyük göstergesidir.  
Masterchef yarışmasında ilk sezon yarışmaya damga vuran Murat hafızalarda unutulmayanlar arasında yer edinirken ikinci sezonda ise renkli kişiliği ile Yasin oldukça dikkat çekmişti. Masterchef yarışmasında ikinci sezon ilk 16 yarışmacı arasında sonradan dahil olan Alican ise Finale kalarak herkesi şaşırtmıştı. İzleyenlerin büyük bir çoğunluğu Batuhan’ın finale gitmesini beklerken son üçe bile kalamayan Batuhan oldukça şaşırttı. 

MasterChef 3.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

MasterChef yarışması 3. Sezona katılmak isteyenler TV8 veya Acun internet sitelerinde yer alan başvurularla ilgili duyuruları takip edebilirler. elinin lezzetine güvenen ve ben bu işte ustayım diyen herkesin katılabileceği yarışma programı MasterChef 3. Sezon yarışmacılarını yemin.org sitemizde sizlere tanıtacağız. 
MasterChef yarışması ile birlikte hem yemek kültürümüz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşırken aynı zamanda da desteklediğimiz yarışmacılar ile birlikte tüm heyecanları yaşadık. Acısıyla tatlısıyla bir sezon daha geride kalırken MasterChef 3. Sezon Başlama tarihi hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
MasterChef yarışmasında geçen sezon finale kalan Alican ve Cemre arasında ki Final mücadelesi oldukça nefes kesmişti. 3. Sezonda da sevilen yemek yarışmasında hangi yarışmacıların yer alacağı ise şimdiden merak edilen konular arasında yer almaktadır. genelde MasterChef yarışmasında yine aynı kanalda yayınlanan yemekteyiz yarışmasında yer alan bir iki yarışmacı yer alıyor. İlk sezon Murat bu tarz yarışmacı olurken ikinci Sezon ise Yasin yer almıştı.  Yeni sezonda ise bakalım Yemekteyiz yarışmasından MasterChef yarışmasına kimler katılacak. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir