Masterchef Türkiye 5 Kasım Eleme Potasına Kim Gitti?

Avatarayınlanan s
452 0
Masterchef Türkiye 5 Kasım Eleme Potasına Mustafa ve Suna gitti. Masterchef yarışmasında 5 Kasım oynanan dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı. Mavi ve Kırmızı takımlar Edirne ilinde yağlı güreşçilerimize yemekler hazırladılar. Kırmızı takımın Kuzusu güreşçiler tarafından oldukça beğenilince dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı.
, Masterchef Türkiye 5 Kasım Eleme Potasına Kim Gitti?
Masterchef Türkiye 5 Kasım Eleme Potasına Kim Gitti?

Kırmızı takım dokunulmazlık için Danilo Şefin balık ve balık mezeleri ile yaptığı yemek ile mücadele etti. Dokunulmazlık yarışında Mustafa ve Yasin tabaklarına karidesleri koymayı unuttular. en iyi yemeği ise Kıvanç ve Suna yaptı. Jüri üyeleri Kıvanç’ın yaptığı yemeği Danilo şefin yaptığı yemeğe daha yakın bulunca ortalık karıştı.

 Masterchef Türkiye 5 Kasım Eleme Potasına Kim Gitti?

Kıvanç’ın dokunulmazlık alması Suna ve arkadaşlarının kurduğu gruptan rahatsız olan diğer yarışmacıların oldukça hoşuna gitti. Kıvanç Dokunulmazlık sonrası Mustafa’yı eleme potasına gönderdi. Yapılan oylamada ise oldukça değişik bir sonuç çıktı ve son sözü söyleme hakkı kaptana kaldı.
Yapılan Oylamada

Suna 4 oy
Yasin 4 Oy
Kaptan 3 Oy
Alican 1 oy aldı .

Bu sonuçlardan sonra kaptan Cemre’nin Mavi takımda yarışan  Mustafa’dan sonra eleme potasına Suna’yı göndermiş oldu. 

, Masterchef Türkiye 5 Kasım Eleme Potasına Kim Gitti?
Masterchef Türkiye 5 Kasım Eleme Potasına Kim Gitti?
Masterchef Türkiye yarışmasında şefler kendi aralarında oluşan gruplaşmanın sona geldiğini söylerken Suna ve Kıvanç arasında ki tartışmadan anlaşıldığı üzere Suna eleme potasını ensesinde hissedince oldukça agrasifleşti. Yasin de Suna oy verince Suna Yasin’e oy vermediği için çok pişman olduğunu söyledi.

Masterchef 5 Kasım Salı akşamı yayınlanan bölümde Kırmızı Takım Mavi Takımı 4-3 lük skorla yenmeyi başarmış ve eleme potasına Mavi Takımı göndermişti. Masterchef yarışmasında bakalım bu hafta yarışmadan elenen isim hangi yarışmacı olacak. Masterchef 6 Kasım Çarşamba Eleme Potasına giden adaylar da Mavi takımdan olur ise oldukça ilginç bir sonuç ortaya çıkacağa benziyor.

İlgili Yazı

Yemekteyiz 20-24 Ocak Yarışmacıları

Gönderen - Ocak 20, 2020 0
Yemekteyiz 20-24 Ocak Yarışmacıları programın izleyenleri tarafından oldukça merak edilmektedir. Sevilerek izlenen yemek yarışmasında sunuculuğu Seda SAYAN yapıyor. Her hafta…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir