, Melis Sezen, korona günlerinde reklam spotu gibi konuştu!

Melis Sezen, korona günlerinde reklam spotu gibi konuştu!

Avatarayınlanan s
124 0

Yemin.org / Detay – Ünlü oyuncu Melis Sezen, sezona Sevgili Geçmiş dizisi ile başladı ve şimdilerde ise TRT1 ekranında Ya İstiklal Ya Ölüm isimli 6 bölümlük yapımda yer alıyor.

Başrollere ismini yazdırmaya başladığı 2019 yılından itibaren kariyerinde büyük bir çıkışa imza atan genç oyuncu, dergilerin de gözdeki konumunda. Güzelliği ile göz dolduran oyuncu, Elele Dergisi’nin Nisan sayısı için özel pozlar verdi ve açıklamalar yaptı.

Koronavirüs nedeniyle tüm dünyanın yaşadığı bu sıkıntılı döneme ilişkin önemli ifadelerde bulunan oyuncu, takipçilerine de reklam spotu tadında mesajlar verdi.

Sezen, “Biraz olsun yavaşlamak hatta durmak kesinlikle korkutucu değil, hatta ihtiyacımız var! Bir dur, bir dinle, hisset… Durmak, hem kendine dönmek hem de hayatı algılamak, düşünmek, hislerine yoğunlaşmak, öğrenmek, keşfetmek, kendini ve çevreni tanımak demek. Nefes alalım, nefesimizi dinleyelim; durmayı unutmayalım” diye konuştu.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Yasak Elma 65.Bölüm Kıyafetleri

Gönderen - Ocak 16, 2020 0
Yasak Elma Dizisi 65.bölümde Yıldız ve Ender”in giydiği kıyafetler  ile dizide rol alan diğer oyuncuların giydiği kıyafetler dizi hayranları tarafından…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir