, Melis Sezen’den daha bugünler fragman uyarısı!

Melis Sezen’den daha bugünler fragman uyarısı!

Avatarayınlanan s
179 0

Yemin.org / Detay – Elele dergisinin Nisan sayısına konuşan ünlü oyuncu Melis Sezen, doğa ile uyum halinde olmanın önemine işaret etti. Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde başrolde yer alan ünlü oyuncu, Nazan karakterine hayat vermişti.

6 bölümlük dizi 20 Nisan Pazartesi akşamı final yaptı. Melis Sezen de içinde yer almaktan büyük mutluluk duyduğu projeye duygusal bir vedada bulundu. Oyuncu koronavirüs salgını nedeniyle doğa ile iç içe bir yerde kalmayı sürdürüyor.

Instagram hesabından paylaşımlarda bulunan oyuncu, mutlu ve huzur dolu olduğunu da fotoğraflarıyla anlatıyor.

Ünlü oyuncu dergideki röportajında doğanın önemine şu sözlerle işaret etti: “Evren ve doğa bir bütündür. Doğayla uyum içinde gelişmek ve potansiyelini keşfetmek yerine doğayı tüketerek hayvanlara ve insanlara zarar verirsek bu günler sadece fragman olacak.”

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Mucize Doktor Dizisi Ada Kimdir?

Gönderen - Ekim 18, 2019 0
Mucize Doktor Dizisi Ada karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gökçe Akyıldız hanımdır. 30 Ekim 1992 yılında Sinop ilimizde dünyaya gelmiştir.…

Seksenler Dizisi Ayşegül Gerçek Adı

Gönderen - Kasım 26, 2019 0
Seksenler dizisinde Öğretmenin kızı Ayşegül karakterine canlandıran oyuncunun gerçek adı Yağmur AKÇİL’dir. Lise birinci sınıfa giden Ayşegül henüz daha 15…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir