, Mert Fırat ve Tuğrul Tülek, instagram’da Hamlet sahneledi!

Mert Fırat ve Tuğrul Tülek, instagram’da Hamlet sahneledi!

Avatarayınlanan s
177 0

29 Nisan 2020 – Ünlü sanatçılar Mert Fırat ve Tuğrul Tülek, koronavirüs tedbirleri kapsamında günlerini evde geçirenler için Vodafone Red ve DasDas işbirliğiyle düzenlenen “Red’le Evdeyiz” online sohbet serisinin ikincisinde hayranlarıyla buluştu. Sanatçılar, Vodafone Red Instagram hesabından canlı yayınlanan programda, hem koronavirüs döneminde neler yaptıklarını anlattı, hem de William Shakespeare’in “Hamlet” oyunundan bir bölüm sergiledi.

Yaklaşık bir saat süren programı Tuğrul Tülek yönetti. Tülek, “Bu süreçte aslında evdeki yaşam biçimine uyum sağladım diyebilirim. Kendimizi yeni sisteme adapte etmemiz gerekiyor. Mecbur olmadıkça dışarı çıkmamamız gerekiyor. Bu, özellikle sağlık sisteminin çökmemesi için oldukça önemli” dedi.

Mert Fırat ise “Her zamankinden daha fazla çalışıyorum. Tüm ekibimizle çalışarak devam ediyoruz. İhtiyaç Haritası’nın toplantılarını yapıyoruz. Tiyatro sektörü için fikirler geliştiren Tiyatro Kooperatifi için çalışıyoruz. Heyacanla üretimlerimize devam ediyoruz.Dijital ortamlarda yapacağımız yeni şeyleri keşfediyoruz” diye konuştu.

İkili, daha sonra bir tiyatro klasiği olan “Hamlet”ten bir bölüm oynadı. Evdeki mevcut aksesuvarları kullanarak birden fazla karakteri canlandıran oyuncular, hem eğlendirdi, hem de sosyal mesafeye dikkat çekti.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

, Öykü Gürman hangi dizileri izliyor?

Öykü Gürman hangi dizileri izliyor?

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Yemin.org / Detay – Şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman Women’s Style Türkiye dergisine yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Öykü Gürman, Sen…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir