Milyoner 25 Ocak Cumartesi Soru ve Cevaplar

Avatarayınlanan s
123 0
Milyoner yarışması 25 Ocak Cumartesi Soru ve Cevaplarını bu bölümde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sevilerek izlenen Milyoner Olmak İster Yarışması haftada iki gün yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir önceki yarışmada zirveyi zorlayan yarışmacı çıkmadığını hatırlayacaktır okurlarımız. 25 Ocak Cumartesi Milyoner de sorulan sorular ve cevapları ekran başındaki izleyenler tarafından araştırılmaktadır. 

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında yarışmacıları zorluk seviyeleri artan oranda toplamda 15 soru sorulmaktadır. İlk iki soruda zaman biraz az olduğu için yarışmacılar oldukça kolay sorulan bu iki soruda zaman zaman şaşırmakta yanlış bilmekte ve sosyal medyada trent olmaktan kurtulamamaktadır. 
Milyoner yarışmasında 15.000 Bin liralık ikinci barajı geçen yarışmacılara zaman sınırı olmadan sorulan soruların zorluk seviyeleri tabi biraz zor oluyor. Yarışmaya 3 joker hakkı ile katılan yarışmacılar ikinci barajı geçtiklerinde yarı yarıya joker hakları ile birlikte çift cevap jokerini kullandıklarında bir soruyu doğru olarak cevaplamayı garanti altına alıyorlar. 
, Milyoner 25 Ocak Cumartesi Soru ve Cevaplar
Milyoner 25 Ocak Cumartesi Soru ve Cevaplar

Milyoner 25 Ocak Cumartesi Soru ve Cevaplar
Atv ekranlarında 25 Ocak Cumartesi  akşamı saat:20:00 de yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Milyoner yarışmasında yarışmacılara sorulan soru ve cevaplar aşağıda…
Milyoner olmak ister 25 Ocak cumartesi aksami yayinlanan bölümde yarışmaya katilan ve bir kolunda protez olan Zübeyde hanımin soru ve cevapları.
4.sorunun cevabı saat
5.sorunun cevabı bitki bilimi
6.sorunu. Cevabı bohemian 

İlgili Yazı

Öğretmen Dizisi Ateş Gerçek Adı Kariyeri

Gönderen - Mart 1, 2020 0
Öğretmen Dizisi Ateş Kimdir? Öğretmen dizisi Ateş karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Mert Ramazan Demir İstanbul ilinde 1998 yılında dünyaya gelmiştir.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir