Milyoner Sorusu Hangi bilgi Yanlıştır ?İnsan kendisini Gıdıklayamaz

Avatarayınlanan s
536 0
Milyoner Sorusu Hangi bilgi Yanlıştır ?
İnsan kendisini Gıdıklayamaz
Gerçek Görücü yarışmaya Bursa ilinden katılıyor. Eşi ile birlikte yarışmaya katılan Gerçek bey kendisine ait iş güvenliği firmasında çalışmakta. Eşi Gerçek beyin yarışmada 60 Bin liraya jokersiz olarak geldiğini ifade ediyor.
Milyoner Olmak İster 2 Aralık Pazartesi yayınlanan bölümde yarışan Gerçek bey e sorulan sorulardan bazılarını sizler için derledi. 
1. Sonunun Cevabı Ağızda Dağılıyor 
2. Sorunun Cevabı Krampon 
3. Sorunun Cevabı Dümbelek 
4. Sorunun Cevabı aslan ile Fare
5. Sesli soruda Tic Tic Tac isimli şarkının hangi dilde söylendiği soruldu. Yarışmacı  Gerçek bey bu soruda Portekizce cevabını vererek hiç joker kullanmadan   6. Soruya kadar gelmeyi başardı. 
6. Hangisi Muşmulanın Diğer Adıdır Sorusunda yarışmacı telefon joker hakkını kullandı. Beşbıyık cevabını telefon jokeri ile veren yarışmacı 7.soruya geçti.
7. Yaşar Boyu Onur Ödülü alan oyuncu Kimdir sorusunda yarı yarıya joker hakkını kullanan yarışmacı bu soruda seyirci jokerini de kullandı. Selma Güneri yanıtını veren yarışmacı ilk barajı geçti. 
Milyoner Olmak İster Yarışmasında yarışmacılara sorulan 15 Soruya doğru olarak cevap veren yarışmacılar 1 milyon Lira ödül ile ayrılıyor. Şimdiye kadar 1 kişinin Bir milyon Lira Ödül aldığı Yarışmada yarışmacıların 3 joker hakkı bulunuyor. 
, Milyoner Sorusu Hangi bilgi Yanlıştır ?İnsan kendisini Gıdıklayamaz
 Milyoner Sorusu Hangi bilgi Yanlıştır 

İlgili Yazı

Philadelphia olarak Bilinen Yerin Şimdiki Adı Nedir?

Gönderen - Aralık 21, 2019 0
Philadelphia olarak Bilinen Yerin Şimdiki Adı Nedir?AlaşehirBeyşehirKırşehirSeydişehir Sorunun Doğru Cevabını Yorum Bölümünden Yazabilirsiniz. Kim Milyoner olmak İster Yarışmasında 21 Aralık…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir