Mucize Doktor 2 Ocak Yeni Bölüm Var mı?

Avatarayınlanan s
517 0
Mucize Doktor 2 Ocak Yeni yerine özel bir bölüm ile ekranlara gelmesi bekleniyor. Bunun sebebi yeni yılın ilk haftası. Yeni yılın ilk haftasında diziler yeni düzenlemeler nedeni ile yayınlanmadığından Fox tv ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinin de 2 Ocak 2020 tarihinde yeni bölümü ekranlarda olmayabilir. Perşembe akşamlarının sevilerek izlenen dizisi biter bitmez yeni bölümü izleyenler tarafından oldukça merak edilmekte. Taner Ölmez tarafından canlandırılan otizmli bir doktor olan Ali Vefa karakteri tüm Türkiye tarafından sevildi. 
, Mucize Doktor 2 Ocak Yeni Bölüm Var mı?
Mucize Doktor 2 Ocak Yeni Bölüm Var mı?

Mucize Doktor 2 Ocak Yeni Bölüm Neden Yok?

Mucize doktor dizisi 17. bölüm 2 Ocak akşamı yayınlanacak mı? yayınlanmayacak mı? sorusunun cevabını eminiz ki hepiniz merak etmektesiniz. Ancak hemen tüm kanallarda yayınlanan dizilere yeni yıl arası verildiği için muhtemelen Mucize Doktor dizisi de 2 Ocak tarihinde yeni bölümü ile değil de ilk 16 bölümün karma bir özel bölümü ile ekranlara gelebilir. 
Mucize Doktor 2 Ocak özel bölümünde ilk 16 bölümde yaşanan önemli olaylar ve izleyenleri gözyaşlarına boğan sahneler yayınlanacaktır diye tahmin ediyoruz. Ekranlara gelmeden önce ilk 16 bölümde neler olup bittiğine hızlı bir özet ile yemin.org farkıyla göz atmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyunuz. 
Ali Vefa Otizmli olarak hayata gelen iki çocuklu bir ailenin küçük oğludur. Kendisine dokunulmasını istemeyen ve müsaade etmeyen birisidir. Abisi onu küçük yaşlarda korumak için hayatını kaybeder. Babası onu zaten hiç sevememiştir. Şimdiki çalıştığı hastanenin başhekimi onu ailesinden alarak yurda yerleştirir. Tıp okumak isteyen ali Vefa bunu tüm zorluklara rağmen başarır. 

Mucize Doktor 2 Ocak Yeni Bölüm Var mı?

Doktor olmak için bir sürü kitap okuyan ali Vefa bu alanda çok iyi bir doktor olur. Ancak onun hayatta bekleyen bir çok zoruluk vardır. Bunların en başında da iletişim ve panikleme sorunu bulunmaktadır. İstanbul ilinde cerrah olmak için müracaat edeceği  hastaneye mülakat için giderken havaalanında küçük bir hastaya müdahale eder ve sosyal medyanın gündemi olur. Daha sonra ise hastalara teşhis koyması bu alanda çok iyi olduğunu ispatlamak için 15 bölüm uğraşır.   
Ali Vefa hastanede yavaş yavaş iletişimi de öğrenirken aynı zamanda hastanede çalışan Doktor Nazlı’ya da aşık olur. Hocası Ferman’a ilk defa dokunduğu sahnede herkesi ağlatan Ali Vefa büyük bir kalabalık önünde yaptığı konulma ise duygulandıran anlar arasındadır. Mucize Doktor 2 Ocak Yeni Bölüm Var mı? konusunda hazırladığımız yazımızın burada sonuna geldik.

İlgili Yazı

Ramo Dizisi Fidan Kimdir? (İdil Fırat)

Gönderen - Ocak 14, 2020 0
Ramo dizisi Ramo’nun halası Fidan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  yılında dünyaya gelen İdil Fırat hanım Tiyatro alanında eğitimlerini İzmir…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir