Mucize Doktor Demir’in Dizideki Babası Süleyman Kimdir?

Avatarayınlanan s
790 0
Mucize Doktor Demir’in Babası Süleyman Kimdir?

Mucize doktor Dizisinde doktor Demir’in dizideki babası rolünü canlandıran oyuncunu Kemal Başar diziye konuk oyuncu olarak katıldı. demir’in babası rolünü canlandıran Kemal Başar, 1963 yılında Ankara’da doğmuştur. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır.

Mucize Doktor Demir'in Babası Kimdir?
Mucize Doktor Demir’in Babası Kimdir?
Mucize Doktor dizisinde 30 Ocak günü yayınlanan bölümde Doktor Demir’in dizide senaryo gereği babası gelir. Babası ile görüşmek istemeyen Demir babasına işi olduğunu söyler her fırsatta.

Demir’in sevgilisi de Demir’in babası ile görüşmesi için çaba gösterse de Demir işi olduğunu öne sürerek ona beklemesini söyler.

Mucize Doktor  Demir’in dizideki babası rolünü canlandıran Kemal Başar dizinin yeni bölümünde diziye konuk oyuncu olarak katıldı. 

İlgili Yazı

Canan Ergüder bağış çağrısı yaptı!

Gönderen - Mayıs 26, 2020 0
Yemin.org /Detay – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun bu sabah Fox TV’de yayınlanan İsmail Küçükkaya’nın programında başlattığı “Birlikte Başaracağız”…

Ramo Dizisi Fatoş Kimdir? (Cemre Baysel)

Gönderen - Ocak 12, 2020 2
Ramo’nun kız kardeşi Fatoş karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Cemre Baysel İzmir ilimizde 5 Şubat 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Halen…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir