Mucize Doktor Demir’in Dizideki Babası Süleyman Kimdir?

Avatarayınlanan s
1023 0
Mucize Doktor Demir’in Babası Süleyman Kimdir?

Mucize doktor Dizisinde doktor Demir’in dizideki babası rolünü canlandıran oyuncunu Kemal Başar diziye konuk oyuncu olarak katıldı. demir’in babası rolünü canlandıran Kemal Başar, 1963 yılında Ankara’da doğmuştur. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır.

Mucize Doktor Demir'in Babası Kimdir?
Mucize Doktor Demir’in Babası Kimdir?
Mucize Doktor dizisinde 30 Ocak günü yayınlanan bölümde Doktor Demir’in dizide senaryo gereği babası gelir. Babası ile görüşmek istemeyen Demir babasına işi olduğunu söyler her fırsatta.

Demir’in sevgilisi de Demir’in babası ile görüşmesi için çaba gösterse de Demir işi olduğunu öne sürerek ona beklemesini söyler.

Mucize Doktor  Demir’in dizideki babası rolünü canlandıran Kemal Başar dizinin yeni bölümünde diziye konuk oyuncu olarak katıldı. 

İlgili Yazı

O ses Türkiye Tufan İlksöz Kimdir

Gönderen - Aralık 22, 2019 0
O Ses Türkiye yarışmasında 22 Aralık akşamı yayınlanan bölümde Tufan İlksöz Ankaralı Eşi Eskişehirli. 40 yaşında 1,5 sene önce Çocuk…

Zemheri Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı

Gönderen - Aralık 21, 2019 0
Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Zemheri  Ay Yapım imzası taşımaktadır. Yapımcılığında Kerem Çatay imzası bulunan Zemheri dizisinde çalan şarkılar…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir