Mucize Doktor Dizisi Ada Kimdir?

Avatarayınlanan s
429 0
Mucize Doktor Dizisi Ada karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gökçe Akyıldız hanımdır. 30 Ekim 1992 yılında Sinop ilimizde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 27 yaşında olan Gökçe hanım Mucize Doktor Dizisinde Ada rolü ile ekranlara gelecek.Mucize doktor dizisi ilk iki bölümü geride bırakırken dizi izleyenler tarafından oldukça sevildi. Otizmli bir doktorun maceralarının konu edildiği film Fox tv ekranlarında Perşembe akşamları izleyenler ile buluşuyor.


Mucize Doktor Dizisi Ada Kimdir?


Mucize Doktor dizisine yeni katılan Ada karakteri hastanenin şirin doktoru  Ali Vefa’nın hastası olacak. Doktor Ali’nin bulunduğu hastanede tedavi görürken Mucize doktor Ali tarafından hayatı kurtarıldıktan sonra ona aşık olacak. Ali ise doktorluktan başka bir şey düşünmediği için bakalım bu durum karşısında neler yapacak.Diziye hasta olarak katılacak olan Ada karakterinin ne kadar dizide rol alacağı konusunda şimdilik bir bilgi bulunmuyor.Mucize Doktor Dizisi Gökçe Akyıldız


Dizide Ada karakterine hayat veren Gökçe Akyıldız 30 Ekim 1992 tarihinde şirin ilimiz Sinop’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Mustafa Özyurt beyefendi ile evlidir. Oyuncunun  Ömer Aslan isminde bir erkek çocuğu bulunmaktadır. Aslı karakteri ile Fatih Harbiye dizisinde rol alan oyuncu Songül Karakteri ile  Kırgın Çiçekler isimli dizide gönüllere taht kurmuştu.


Kırgın Çiçekler Dizisi Songül karakteri ile tanınan Gökçe Akyıldız hanıma yeni dizisi Mucize Doktor Dizisinde başarılar diliyoruz. Kırgın Çiçeklerdeki başarılı rolleri sonrasında yeni dizisinde de oynayacağı ve canlandıracağı hasta kız rolünde başarılı olacaktır.


Dizide yer alan oyuncular arasında doktor hemşire yönetici gibi bir çok isim yer alırken hiç hasta olarak hastanede yer alan tanınmış bir yüz yoktu. Mucize doktor dizisine Hasta karakteri ile katılan Gökçe Akyıldız Ada karakterine hayat verecek.


, Mucize Doktor Dizisi Ada Kimdir?
Mucize Doktor Dizisi Ada Kimdir?Mucize Doktor dizisinde Doktor Ali Vefa küçük yaşlardan itibaren otizm hastalığı ile uğraşmış ve halen bu hastalık ile yaşama devam etmek zorunda kalmış birisini canlandırmakta. Dizide Samsun ilinde Tıp Fakültesini bitirdikten sonra kendisini küçüklükten beri takip eden Adil hoca onu kendi çalıştığı hastanede işe almak için büyük bir mücadele vererek onun işe girmesini sağlamıştır. Doktor Ali Vefa ise Genel Cerrahide hocası olan Ferman Hoca tarafından sevilmez. Ferman hoca her fırsatta ona hakaretler ederek ondan doktor olmayacağını dile getirse de Ali Vefa bildiği doğruları yapmaktan hiç vazgeçmez.


Dizide asistan doktor ve hemşire rolleri ile de bir çok oyuncu yar almaktadır. Bu oyunculardan Açelya hemşire ise hastanede görev yapan Asistan Doktor Demir’e karşılıksız olarak aşıktır. Demir ise yine asistan doktorlardan bir başkasına aşıktır.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir