Mucize Doktor Dizisi Asistan Doktor Demir

Avatarayınlanan s
453 0
Mucize Doktor Dizisi Asistan Doktor Demir Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Fırat Altunmeşe’dir. İlk bölümü ile ekranlara gelen ve izleyici üzerinde çok büyük bir etki bırakan dizide Fırat Altunmeşe asistan doktor Demir rolü ile ekranlara geliyor. Henüz 20 li yaşlarda başarılı bir cerrahın ekibinde asistanlık yapan Doktor Demir dizinin ana karakteri olan Ali ile aynı ekipte yer almaktadır. Dizinin ilerleyen bölümlerinde doktor Ali’nin en büyük rakibi olacaktır. Gizliden gizliye aynı ekipte birlikte yer aldığı doktor Nazlı’ya aşıktır. Bu aşkı için yapamayacağı hiç bir şey yoktur.

Mucize Doktor Dizisi Asistan Doktor Demir

Mucize Doktor Dizisi Asistan Doktor Demir ve Doktor Ali arasındaki yakınlaşmalarda ön plana çıkacak olan Doktor Demir karakterini canlandıran Fırat Altunmeşe Genel Cerrah Ferman Hoca ya her daim yakın olmaya çalışacaktır. Zengin bir ailenin çocuğu olan Doktor Demir’in zenginliği ise Nazlı’ya olan aşkında yarar sağlamayacaktır.
, Mucize Doktor Dizisi Asistan Doktor Demir
Mucize Doktor Dizisi Asistan Doktor Demir

Dizide ekibe yeni katılan Ali ile arasında büyük bir rekabet yaşanacaktır. Nazlı ise bu rekabette Ali’nin tarafını seçecektir. Asistan Doktor Demir ise Nazlı’nın otistik bir doktor olan Ali’yi seçmesine anlama veremeyecek ve iyiden iyiye Ali’ye düşman olacaktır. Ali’nin Ferman hocanın cerrahi ekibine katılması ile birlikte asistan doktorlar arasındaki rekabet ise iyice kızışacaktır.
Mucize Doktor Dizisi Asistan Demir hocası Ferman ile ilerleyen bölümlerde bir olup Ali için kötü planlar yapacak mı hep birlikte izleyeceğiz. Çünkü Doktor Demir birlikte çalıştığı asistan doktor Nazlı’ya olan aşkı için elinden ne geliyorsa yapmaktan çekinmeyecektir. Asistanların hocası Ferman ise otistik hastalığı olan ancak hafızası ile kendisinden bile daha iyi olduğunu düşündüğü öğrencisi Ali’yi ekibinde istememekte ve onu kıskanmaktadır.

Bu yüzden onu diğer asistanlardan ayırır ve onu geri planda tutmak ister. Yönetim kurulunun bazı üyeleri ise hastaneyi ele geçirebilmek için Ali’nin hata yapmasını istemektedir. Bu sebeple Ali’nin daha fazla iş ile ilgilenmesini ve bu sayede hata yapmasını ve Adil hoca ile birlikte hastaneden ayrılmalarını istemektedir

Mucize Doktor Fırat Altunmeşe Kimdir?

Fırat Altunmeşe İstanbul ilinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Ünlü Türkücü İzzet Altınmeşe’nin oğludur. Koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. Craft Oyunculuk Atölye’sinde yaklaşık olarak  2 sene boyunca oyunculuk alanında dersler almıştır. 2013 yılında Vicdan isimli dizide ilk olarak oyunculuk deneyimi yaşamıştır.

İlerleyen yıllarda ise ‘’Kaçak Gelinler’’ isimli dizide rol alan oyuncu daha sonra ise  ‘’Maral’’ ve ‘’Kehribar’’ isimli projelerde rol almıştır. Cesur ve Güzel isimli diziler ile adını iyiden iyie duyuran oyuncu Umut karakteri ile Aslan Ailem isimli dizide oynamıştı.

Son olarak Mucize Doktor Dizisinde Asistan Doktor Demir karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkan Fırat Altunmeşe’nin sinema filmi tecrübeleri arasında ise Hesapta Aşk ve Sofra Sıraları isimli filmler yer almaktadır. 2019 yılı sonlarında vizyona girmesi beklenen Yengeç isimli sinema filminde ise başrol oyuncuları arasında yer almaktadır.

Mucize Doktor Dizisi konusu itibari ile son yıllarda ekranlara gelen diziler arasında izleyenler tarafından oldukça beğenilen bvir dizi oldu. Fox tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan dizi ve dizide rol alan Doktor Demir karakteri hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

İlgili Yazı

Mucize Doktor Dizisi Ada Kimdir?

Gönderen - Ekim 18, 2019 0
Mucize Doktor Dizisi Ada karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gökçe Akyıldız hanımdır. 30 Ekim 1992 yılında Sinop ilimizde dünyaya gelmiştir.…

Doğduğun ev Kaderindir Celal Kimdir

Gönderen - Ocak 22, 2020 0
Doğduğun ev Kaderindir Celal Kimdir? Doğduğun ev Kaderindir dizisinde Celal Mehdi’nin babasını vurarak öldüren adamın oğludur. Gerçek Adı Mehmet Korhan Fırat…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir