Mucize Doktor Dizisi Cem Kim Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
351 0
Mucize Doktor Çocuk Oyuncu Cem karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Görkem Mete Demir’dir. Mucize Doktor Dizisi 27 Şubat Perşembe günü yayınlanan bölümde Karaciğer Nakli olmak zorunda olan hasta çocuk dizi izleyenleri tarafından oldukça merak edildi.

Mucize Doktor Cem Gerçek Adı Yaşı

Görkem Mete Demir Mucize Doktor dizisinde Çocuk oyuncu Cem rolüyle izleyenlerin karşısına çıkıyor. Vuslat dizisinde rol alan Görkem Mete demir bu dizide de Can karakterine hayat vermişti. 2006 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 

Dizide geçen haftaki bölümde birbirlerine aşık iki kanserli lise son sınıf öğrencisi dizide rol almıştı. işlerin yoğunluğundan kendi doğum gününü bile unutan Ferman hocaya yapılan sürpriz partiyi izledik.

Bu haftaki bölümde ekranlara gelecek olan konuk oyuncular hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

, Mucize Doktor Dizisi Cem Kim Gerçek Adı
Mucize Doktor Dizisi Cem Kim Gerçek Adı 
Kan grubu Sıfır Negatif olan ve hemen Karaciğer bulunması imkansız olan hasta için Nazlı’nın önerisi ile eski bir hükümlü olan ve 11 yıl önce 7 cinayet işleyen Mucize Doktor Efkan‘ı donör olarak önerir. Efkan’ın amacı ise hastaneden kaçmaktır.

Mucize Doktor Cem için Hapishanede bulunan eski bir katilden karaciğer almak için heyet karar verir. Ancak buna bazı doktorlar karşı çıkmaktadır. Mucize Doktor  Çocuk Oyuncu Cem‘in karaciğeri 0 rh Negatif olduğu için çok zor bulunan bir kan olduğundan işi oldukça zor.    

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir