Mucize Doktor Dizisi Hemşire Açelya Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
397 0
Mucize Doktor Dizisi Hemşire Açelya Gerçek Adı Hayal Köseoğlu hanımdır. İlk bölümü ile ekranlara gelen ve büyük bir beğeni toplayan Mucize doktor dizisinde rol alan Hayal Köseoğlu genç Hemşire Açelya karakteri ile ekranlara geliyor. Henüz 20 li yaşlarda genç bir hemşire olan Açelya aynı zamanda dizinin ana karakteri olan Nazlı ile ev arkadaşıdır. İlk bölümü hemen başarılı doktor Ali’nin hava alanı macerası dışında Hastanede geçen dizide ilerleyen bölümlerde Doktor Nazlı ve Hemşire Açelya ikilisi bol bol aynı karelerde yer alacaktır.

Mucize Doktor Hemşire Açelya

Mucize doktor dizisi konusu itibari ile hastanede çekimleri yapılan bir dizi olduğundan dolayı doktorların yanında hemşirelerde yer almaktadır. Dizide Hemşire Açelya karakteri de bunlardan birisidir. Genç ve güzel bir hemşire olan Açelya ile Doktor Nazlı aynı zamanda ev arkadaşıdır. Açelya kendisi kadar güzel olan ev arkadaşını doktor olması sebebi ile oldukça kıskanmaktadır.
Dizide rol alan ve aynı cerrahi ekipte yer alan doktorlardan Demir karakterine deli gibi aşıktır. Demir ise Doktor Nazlı’yı sevmektedir. Demir’in kalbini çaldığı için ev arkadaşı Nazlı’yı oldukça kıskanmaktadır. Birde bu duruma hemşire ve doktorlar arasındaki fark eklenince içinden çıkılmaz bir durumdadır Hemşire Nazlı. Hemşire Nazlı doktor olmadığı için bir nevi doktorları kıskanmaktadır.

, Mucize Doktor Dizisi Hemşire Açelya Gerçek Adı
Mucize Doktor Dizisi Hemşire Açelya Gerçek Adı

Mucize Doktor Dizisi Hemşire Açelya Gerçek Adı

Mucize doktor Dizisi  Açelya’nın gerçek adı Hayal Köseoğlu hanımdır. Henüz daha İstanbul Üniversitesinde yüksek eğitimine devam eden oyuncu 1993 İstanbul doğumludur. Daha önceleri Muhteşem Yüzyıl ve Aşk-ı Memnu isimli sevilen dizilerde rol al almıştır. Bu dizilerle başlayan kariyerine  Arkadaşlar İyidir, İstanbullu Gelin ve Ufak Tefek Cinayetler gibi diziler ile de devam ettiren başarılı oyuncu Fox Tv ekranlarının yeni ve sevilen dizisi Mucize Doktor Dizisinin Hemşire Açelya’sı ile kariyerine devam ediyor.
Hayal Köseoğlu oyunculuk dışında müzik konusunda da kariyer yapmak konusunda iddialı. Kendi müziklerini yapan genç oyuncu aynı zamanda da  albüm yapmak da istiyor. Sad Brad Smith’in Help Yourself Klibinde yer alan Hayal Köseoğlu, bu işte de başarılı olduğunu göstermiş.
Mucize Doktor Hayal Köseoğlu dizi setlerinin dışında beyaz perde de yer almıştır. Özgür Dünya isimli sinema filmi ve Sesinde Aşk Var isimli filmlerde rol almıştır. Oyuncunun Instagram adresi ise https://www.instagram.com/hayalkoseoglu/ dir. Persona menejerlik oyuncusu olan Hayal hanım ve yeni dizisi Mucize doktor hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Yazı

O Ses Türkiye Hayri Kimdir

Gönderen - Kasım 2, 2019 0
O Ses Türkiye Hayri Kimdir O Ses Türkiye Mardinli Hayri Alnıma Yazılmış Bu Kara Yazı Şarkısı ile O Ses Türkiye…

Öğretmen Dizisi Ateş Gerçek Adı Kariyeri

Gönderen - Mart 1, 2020 0
Öğretmen Dizisi Ateş Kimdir? Öğretmen dizisi Ateş karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Mert Ramazan Demir İstanbul ilinde 1998 yılında dünyaya gelmiştir.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir