Mucize Doktor Dizisi İlhan Kimdir

Avatarayınlanan s
1556 0
Mucize Doktor İlhan dizide karın ağrısı şikayeti ile hastaneye yatan oyuncu oldu. Polisten kaçan İlhan hastaneye yattı. Her hafta konuk oyuncuların katıldığı dizide bu hafta İlhan karakteri ile yeni bir hasta oyuncu katıldı. Gerçek kimliğini saklayan İlhan yaşında 20 olarak söyledi. 
Mucize Doktor Dizisi İlhan Kimdir
Mucize Doktor  İlhan 

Mucize Doktor İlhan Kimdir

Mucize doktor İlhan karakteri kimsesi olmayan sokakta yaşayan bir karakter olarak diziye dahil olan oyuncu oldu. 
Mucize Doktor Dizisi İlhan Kimdir
Mucize Doktor Dizisi İlhan

İlhan’ın midesinde kötü bir ilaç olduğundan şüphelenen Demir onun kaçmasını engellemek ister. Nazlı ise kendilerinin sadece doktor olduğunu öncelikli olarak bu sorunu çözmeleri gerektiğini söyler. Demir ısrar ile polisi aramalarını istese de Nazlı ise buna izin vermez. 

Dizide bu hafta yayınlanan bölümde bir diğer hasta ise Mucize Doktor Berke oldu. Berke ile Ali Vefa ve Damla ilgilenirken Mucize doktor İlhan ile de Demir ve nazlı ilgilenmektedir. 

Dizide midesinden elmaslar çıkan İlhan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Atilla Doğukan Türkyılmaz canlandırmaktadır. 12 Nisan 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu tiyatro ve reklam filmlerinde küçük yaşlarda rol aldı. 

Beni Babama Götür ve Usta adlı filmlerde rol almıştır. 6 Mantı isimli dizide Emin karakterini canlandırdı. Eski Hikaye dizisinde Ayhan karakterini canlandırdı. Memo karakteri ile Kaçak Gelinler dizisinde oynadı.

Atilla Doğukan Türkyılmaz canlandırdığı İlhan karakteri ile dizide Nazlı’yı kandıran küçük bir hırsız rolü ile ekranlara geldi. 

İlgili Yazı

Mucize Doktor Dizisi Asistan Doktor Demir

Gönderen - Ekim 19, 2019 0
Mucize Doktor Dizisi Asistan Doktor Demir Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Fırat Altunmeşe’dir. İlk bölümü ile ekranlara gelen ve izleyici…

1 yorum

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir