Mucize Doktor Duygu Kimdir Melis Gürkan

Avatarayınlanan s
667 0
Mucize Doktor dizisine yeni katılan ve dizide Patoloji bölümünde Duygu  doktoru canlandıran  Melis Gürhan katıldı. Mucize Doktor Dizisi Melis Gürkan Patoloji Bölümünde görev yapan Asistan doktor Duygu rolü izleyenlerin karşısında olacak. Melis Gürkan 30 Temmuz 1994 Adana doğumludur. Akdeniz Üniversitesinde Devlet Konservatuvarında eğitimini tamamlamıştır. Oyuncu hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
, Mucize Doktor Duygu Kimdir Melis Gürkan
Mucize Doktor Melis Gürhan Kimdir? Patoloji Doktoru 
Sevilerek izlenen Fox tv ekranlarının başarılı dizisi Mucize Doktor da otizmli doktor Ali Vefa Ferman Hoca tarafından cerrahi bölümden alınarak Patoloji bölümüne verilir. Ali Vefa ısrarla cerrah olmak istediğini söylese de Ferman hoca şimdilik bu fikrinde ısrar eder ve onu bölümden gönderir. 

Mucize doktor dizisinde son bölümde Pataloji bölümünde Ali Vefa ile birlikte çalışacak olan asistan doktor rolünü canlandıran Melis Gürkan ile Doktor Ali Vefa’nın aşk yaşayıp yaşamayacağı ise tüm izleyenlerin merak ettiği konular arasında yerini aldı. 
, Mucize Doktor Duygu Kimdir Melis Gürkan
Mucize Doktor Melis Gürhan Kimdir? Patoloji Doktoru 

Patoloji Doktor Kız  İle Ali Vefa İle Aşk Yaşayacak mı? 

Mucize Doktor dizisinin benzerleri hem Kore hemde Amerikan versiyon olarak daha önce yayınlanmıştı. Dizi hayranlarının hemen ortak görüşü ise Patoloji bölümünde görev yapan asistan doktoru canlandıran Melis Gürkan’ın doktor Ali Vefa’ya ilgi duyacağı ve yakınlaşacağı konusunda. Zira dizinin Kore versiyonun da da buna benzer bir durum olmuştu. Bu durum karşısında ise Doktor Nazlı ise Ali Vefa’yı kıskanacaktır diye tahmin ediyoruz.  
, Mucize Doktor Duygu Kimdir Melis Gürkan
Mucize Doktor Melis Gürhan Kimdir? Patoloji Doktoru 
Mucize doktor dizisinde izleyenlerin bir diğer merak ettiği konu ise Doktor Ali Vefa’nın Cerrahi bölüme ne zaman geri döneceği oldu. Ferman hoca onu cerrahi bölüme almamakta ısrar etse de tahminlerimize göre Bölüm Başkanı Tanju Ali Vefa’yı tekrar cerrahi bölüme alacaktır.

Mucize Doktor Melis Gürkan Kimdir? Patoloji Doktoru 

Mucize doktor dizisine yeni katılan ve dizide patoloji bölümünde görev yapan Melis Gürkan 1994 yılında Adana ilinde dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimini Adana ilinde tamamlayan  Güzel oyuncu Melis Gürhan Akdeniz Üniversitesi mezunudur. Başarılı oyuncu dizi deneyimlerinden önce bir çok tiyatro oyunlarında yer aldı.
İlk olarak Azime karakteri ile Dila Hanım dizisinde ekranlara gelen Melis Gürkan herkesin ilgi ile izlediği Avlu Dizisinde Özge karakteri ile ekranlara gelmişti. Güzel oyuncu 168 cm boyunda ve şu sıralarda 50 kilogram ağırlığındadır. Melis Gürkan Yeşil gözleriyle dikkatleri üzerine çekerken Temmuz ayında dünyaya gelmesinden dolayı Aslan burcundandır. Sonsuzluk isimli sinema filminde de rol almıştır.  İnstagram Hesabı: @melisgurhan 
, Mucize Doktor Duygu Kimdir Melis Gürkan
Mucize Doktor Melis Gürhan Kimdir? Patoloji Doktoru 

Mucize Doktor Dizisi Patoloji Doktoru karakterine hayat veren  Melis Gürkan ve dizinin başrol oyuncusu Ali Vefa dizide birbirlerine  oldukça yakınlaşacak ve bu durum Nazlı tarafından oldukça rahatsızlığa  neden olacaktır diye tahmin ediyoruz. Sizde konu hakkında tahminlerinizi yorum bölümünden yapabilirsiniz.

Mucize Doktor Patoloji Doktoru Kimdir? Sorusunun cevabını sizler için araştırdık ve bulduk.

İlgili Yazı

Mucize Doktor Son Bölüm Çalan Şarkı

Gönderen - Kasım 28, 2019 0
Mucize Doktor Son Bölüm Çalan Şarkıyı seslendiren şarkının ismi Başgan ve şarkıyı seslendiren ise Bora Duran beyefendi. Sevilerek izlenen Mucize…

O Ses Türkiye Gizem Seven Kimdir

Gönderen - Aralık 1, 2019 0
O Ses Türkiye Gizem Seven daha önce 2014 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılan isimlerden birisi. Eller Günahkar isimli şarkı…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir