Mucize Doktor Elif Karakterini Serenay Aktaş Canlandırıyor

Avatarayınlanan s
399 0
Mucize Doktor Elif Karakterini Serenay Aktaş Canlandırıyor. İlk 3 bölümünü geride bırakan ve oldukça beğenilen Mucize doktor dizisi Perşembe akşamlarına renk katmaya devam ediyor. Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu ile ekranlara gelen diziye yeni oyuncular da dahil olmaya başladı. Bu oyunculardan biriside Cerrahi bölüme asistan doktor olarak gelen Elif karakteri oldu. Mucize doktor Elif rolü ile Serenay AKTAŞ diziye katılan son isim oldu.

Mucize doktor dizisinde otizm hastası bir doktoru canlandıran Doktor Ali Vefa ile aynı alanda uzmanlık eğitimi alan Nazlı arasında bir aşk yaşanıp yaşanmayacağı merak edilirken diziye yeni katılan Doktor Elif karakteri de Ali Vefa ilgilenen isim olacaktır. Zaten dizide Nazlı Ferman Hoca ya karşılıksız olarak aşıktır. Aynı departmanda görev alan asistan doktor Demir ise Nazlıya karşılıksız aşk beslemektedir. Bu aşk üçgeni arasında ise Doktor Demir ile yakından ilgilenen  Hemşire Açelya bulunmaktadır. İzleyenler tarafından bu gizliden gizliye beslenen duygusal ve karşılıksız aşkların nasıl sonuçlanacağı merak edilirken bu oyuncular arasına şimdi Mucize Doktor Elif karakteri dahil olacak.
, Mucize Doktor Elif Karakterini Serenay Aktaş Canlandırıyor
Mucize Doktor Elif Karakterini Serenay Aktaş Canlandırıyor

Mucize Doktor Elif kimdir


Mucize Doktor dizisi Elif karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Serenay Aktaş hanımdır. İstanbul ilinde 1993 yılında dünyaya gelmiştir.   Burcu karakteri ile Meryem isimli diziden hatırlayacaktır. Serenay Aktaş bir zamanlar oldukça popüler  olan Survivor isimli yarışmadan da tanınmaktadır. Serenay hanım dizi oyunculuğunun yanı sıra  Zeytinburnu ve Antalyaspor altyapılarında futbol oynamıştır. Kanıt dizisi ile dizi hayatına giriş yapan oyuncu bir çok dizi ve projelerde rol almıştır.

Mucize doktor dizisinde Elif karakteri tıpkı Nazlı ve arkadaşları gibi aynı bölümde çalışacaktır.Doktor Ali Vefa Nazlı’nın alt katına taşınmıştı. Ali Vefa ile Nazlı’nın hocası olan Adil bey ise Nazlı ya ona göz kulak olmasını söylemişti. Nazlı ise aslında Adil hoca söylemese de Ali Vefa ile yakından ilgilenmekteydi. Ancak bir akşam beraber evde yemek yedikten sonra Nazlı Adil hocayı arayarak ona Ali hakkında bilgiler verir. Bu konuşmayı Ali ise alt balkonda duyunca Nazlı’nın sadece Adil hoca yüzünden onunla ilgilendiğini düşünür ve ona Ben aptal değilim Otizmliyim diyerek tepki gösterir.

Doktor Elif dizi kadrosuna katıldıktan sonra Ali Vefa ile ilgilenmeye başlar ise Nazlı ve Elif arasında tatlı bir çekişmeye isleyenler şahit olabilir. Asistan Doktor Elif ile diğer asistanlar arasında nasıl bir ilişki olacağı şimdiden merak konusu oldu. Mucize Doktor Elif Kimdir? sorusunun yanıtını verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Mucize doktor dizisi konusu ve oyuncuları hakkında yo rum bölümünden yorumlarınızı yazabilirsiniz.
, Mucize Doktor Elif Karakterini Serenay Aktaş Canlandırıyor
Mucize Doktor Elif 

İlgili Yazı

, Hazal Subaşı’ndan fake hesap itirafı

Hazal Subaşı’ndan fake hesap itirafı

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Yemin.org / Detay – Çukur dizisinde Nehir karakterini canlandıran Hazal Subaşı, youtube’da katıldığı programda önemli bir itirafta bulundu. Onedio kanalında…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir