Mucize Doktor Fatoş Kim Ferman Hoca’nın Kız Kardeşi Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
708 0
, Mucize Doktor Fatoş Kim Ferman Hoca’nın Kız Kardeşi Gerçek Adı
Mucize Doktor Fatoş Kim 


Mucize Doktor Fatoş Kim Ferman Hoca’nın Kız Kardeşi Gerçek Adı ve kariyeri dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Dizide Ferman hocanın sırrı olarak bilinen konu nihayet netliğe kovuştu. Doktor ali Vefa ile birlikte sır olarak sakladığı bakım evine giden Ferman hoca burada tekerlekli sandalyedeki kız kardeşi ile görüştü.

, Mucize Doktor Fatoş Kim Ferman Hoca’nın Kız Kardeşi Gerçek Adı
Mucize Doktor Fatoş Kim Ferman Hoca’nın Kız Kardeşi Gerçek Adı 

Mucize Doktor Fatoş Kim Ferman Hoca’nın Kız Kardeşi Gerçek Adı 

Ferman Hoca’nın Fatoş ismindeki kız kardeşi bir bakım evinde kaldığı dizinin bu bölümünde ortaya çıktı. Ali Vefa ile birlikte kız kardeşinin yanına giden Ferman Hoca ile ali Vefa arasında duygusal anların yaşanmasına sahne oldu.
, Mucize Doktor Fatoş Kim Ferman Hoca’nın Kız Kardeşi Gerçek Adı
Ferman Hoca’nın Kız Kardeşi 

Mucize doktor dizisi Ferman hocanın kız kardeşi Fatoş karakterini canlandıran oyuncu hakkında bilgiler güncellenecek tir. Ali ve Ferman hocayı takip eden Ferman’ın sevgilisi de artık bu sır gibi saklanan kardeşten haberdar oluyor.

Tekrar Ağlamak İsteyenler İçin Video

Mucize Doktor Ferman’ın Kardeşi Fatoş rolü ile ekranlara gelen oyuncunun dizide sık sık ekranlara gelip gelmeyeceği de dizi hayranlarının bir diğer merak ettiği konu oldu. Ali Vefa’ın Ferman Hocaya doğuştan mı diye sorması üzerine Ferman Hoca benim yüzümden diyerek Ali Vefa’ya sarılır. Herkes Ali Vefa’nın Nazlı’ya sarılmasını beklerken Ali Vefa ters köşe yaparak hocası Ferman’a dokunur.Ferman Hocanın Kardeşi Fatoş’un hastalığının ismi  SEREBRAL PALSİ Serebral palsi (SP) doğum öncesi, sonrası ve sırasında oluşan beyin hasarı yada hastalıkları sonucu oluşan, ilerleyici olmayan hareket ve duruş bozukluklarının genel adıdır. Fotoş karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Dilek KÖSE’dir.

Dilek Köse Yozgatlıdır. 1995 doğumlu olan oyuncu 24 yaşındadır.  İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümü mezunudur. Güzel oyuncu 1.65 boyunda ve 48 kilo ağırlığındadır. Blacklist oyunculuk ajansına kayıtlı olan Dilek Köse, aktif olarak tiyatro oyunlarında yer alıyor. Dilek Köse’nin son olarak ‘’Kızgın Damdaki Kedi’’ adlı tiyatro oyununda sahne almıştır. 

Mucize Doktor Ferman’ın Kardeşi Fatoş karakteri hakkında yorumlarınızı yorum bölümünden yazabilirsiniz.  

İlgili Yazı

Babil Dizisi Deniz Gerçek Adı?

Gönderen - Aralık 28, 2019 0
Babil Dizisi Çoçuk Oyuncu Deniz Gerçek Beren Kasımoğulları’dır. 2011 yılında dünyaya gelen çocuk oyuncu Deniz Babil dizisi ile ilk dizi…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir