Mucize Doktor Kübra Kimdir? Betüş’ün ablası

Avatarayınlanan s
6473 12
Mucize Doktor Kübra dizinin 16 Ocak akşamı yayınlanan bölümünde diziye konuk oldu. Kübra Betüş’ün ablasıdır ve ona donör olacaktır. Tanju hocanın yanına gelen ve ince bağırsak ameliyatı olacak olan Kübra karakteri dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Kübra kendisinin bir önemi olmadığını ve kardeşinin iyi olmasını Tanju’dan istemektedir. 
Mucize Doktor Kübra Kimdir? Betüş'ün ablası
Mucize Doktor Kübra Kimdir?


Mucize Doktor Kübra Kimdir?
Mucize Doktor Kübra Betüş’ün ablasıdır. Kardeşi Betüş’e donör olacak olan kübra karakteri hakkında detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Betüş ameliyatı çok beklediğini söyleyerek ameliyattan korkmadığını söyler. 
Mucize Doktor Kübra Kimdir?
Mucize Doktor Kübra Kimdir?
Ali Vefa Betüş ile sohbet ettiği sırada Kübra odaya gelir. Betüşe kendisinin doner olduğunu söylememesini söyleyen Kübra Ali Vefa’nın neden kan verdin sorusu karşısında zor durumda kalır. Mucize Doktor Betüş hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

İpek Çiçek ????
BilgiUniversity
instegram: ipeksiciceksi

Kübra’nın kardeşine küçükken araba çarpması sonucu bağırsakları parçalanmış. Paraları olmayan ve ameliyat için çok çalışmak zorunda kalan abla Kübra’ya kardeşi Betüş’de çok üzülmektedir. Tıpkı bir önceki ikizler operasyonu gibi Kübra ve Betüş operasyonu da dizide oldukça ilgi görecektir.

Mucize Doktor Kübra Kimdir? Betüş'ün ablası
Mucize Doktor Kübra Kimdir? Betüş’ün ablası 

Kardeşine çok riskli olan ince bağırsağından parça vermek için donör olan Kübra özellikle Ali Vefa’yı çok etkileyecektir. Doktor Ali Vefa Abi ve Ablaların vedaker olduklarını böylelikle daha iyi anlayacaktır. Kübra rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adını öğrendiğimizde paylaşacağız.

Mucize Doktor Kübra
Mucize Doktor Kübra 

Küçük Betüş kendisine donör olacak olan kişinin ablası Kübra olduğunu Gülin hemşireyi kandırarak dosyalara bakarak öğrenir. Kübra yaşını tam doldurmadığı için Adil Hoca onun dayısından gerekli izinleri alır. 

Mucize Doktor Funda hakkında Bilgiler Burada…

İlgili Yazı

Irina Shayk: Açıklamak istemiyorum!

Gönderen - Mart 5, 2021 0
Yemin.org / Detay – Dört yıllık birlikteliğin ardından oyuncu Bradley Cooper’dan 2019 yılında ayrılan ünlü model Irına Shayk, özel hayatı hakkında…

Uzayda İlk Oynanan Oyun Hangisidir

Gönderen - Aralık 28, 2019 0
Uzayda İlk Oynanan Oyun Hangisidir? Süper Mario TetrisPrince Of PersiaPac-Man Kozmonot alexandr serebrov 1993 te uzayda bir video oyunu oynayan…

Babil Dizisi Saffet Gerçek Adı Kariyeri

Gönderen - Ocak 4, 2020 0
Abdurrahman Yunusoğlu Kimdir?Babil Dizisi Saffet karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Abdurrahman Yunusoğlu’dur. İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu şimdilerde 30 lu…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir